Strona główna » Kanapa, szezląg, fotel, puf…

Kanapa, szezląg, fotel, puf…

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zanim kupisz mebel, możesz zdecydować jak ma wyglądać. Takie możliwości są na przykład przy zakupie mebla do siedzenia i spania Maximus firmy Meble WAJNERT.

Jeśli chcesz poczuć się jak projektant, wybierz kolekcję mebli MAXIMUS firmy Meble WAJNERT. Linia stworzona została z myślą o tych, którzy cenią indywidualizm przy urządzaniu własnego salonu.

Krok 1 – Zabawa w projektowanie zaczyna się od wyboru modułu bazowego wyposażonego w funkcję rozkładania.  W zależności od wielkości i kształtu salonu,  a przede wszystkim osobistych upodobań, można wybrać wersję prawą lub lewą, z pełnym oparciem lub szezlągiem.

Krok 2 – do modułu z funkcją rozkładania jest element wyposażony w pojemnik na pościel, dostępny w trzech kształtach i wielkościach. 

Krok 3 – wybór spośród czterech rodzajów boków, które uzupełnią ramę mebla. Mogą być szersze lub węższe, prostokątne, subtelnie zaokrąglone lub z dodatkowymi poduchami na podłokietnikach.

Krok 4 – wybór odpowiednich nóżek; drewnianych bądź chromowanych.

Krok 5 – Rodzaj obicia ostatecznie zdecyduje o charakterze mebla. MAXIMUS  wyjątkowo dobrze wygląda w skórze lub tkaninie jednolitej. Istnieje jednak możliwość stworzenia mebla w połączeniu dwóch tkanin. Wybór spośród 1000 dostępnych wzorów i kolorów.

Krok 6 – dodatki specjalne, czyli lampka, stolik lub zagłówek, które dopełniają skomponowany wcześniej mebel. Oprócz narożnika mamy do wyboru także puf i fotel.
Możliwe opcje wyboru pozwalają na skonfigurowanie 96 różnych form narożnika

Konsultacja i zdjęcia Meble WAJNERT, www.wajnert.pl

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Jak wybrać odpowiedni stół barowy?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.