Strona główna » Jak szybko zmienić pokój małego dziecka w pokój nastolatka

Jak szybko zmienić pokój małego dziecka w pokój nastolatka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pokój przedszkolaka można zmienić w pokój nastolatka nawet bez wymiany mebli. Są na rynku meble, które mają zdejmowane panele tapicerowane. Bez tych paneli słodkie mebelki dziecięce stają się białymi meblami pasującymi do pokoju nastolatki.

Jak zmienić pokój dziecka w pokój dla nastolatka?

Niemowlę będzie potrzebowało łóżeczka z ochronnymi szczebelkami, z którego w pewnym wieku wyrośnie. Jako nastolatek zacznie potrzebować dużego biurka do odrabiania lekcji. Dodatki do pokoju także będą się zmieniać. Przytulanki i klocki zastępuje komputer. Jednak to, co stanowi podstawę wyposażenia pokoju dziecka i największy wydatek przy organizowaniu tej przestrzeni to szafa, regał, komoda, półki, szafka nocna.

Producent mebli Pinio opracował zestaw mebli, który odpowiada potrzebom zarówno niemowlaka, jak przedszkolaka oraz nastolatka. Jednocześnie nie oznacza to, że pokój niemowlęcia nie będzie wyglądał dziecięco lub pokój nastolatka będzie infantylny – znaleziono sposób, jak z tego wybrnąć. Rozwiązaniem problemu są tapicerowane panele, nakładane na meble, które są w pełni demontowalne, a po ich zdjęciu nie pozostaje żaden ślad.

Formy mebli zostały przemyślane tak, aby były proste i uniwersalne. Długi żywot mebli możliwy jest także dzięki zastosowaniu solidnych materiałów – płyty laminowanej z detalami z drewna bukowego (nóżki, gałki i boki łóżeczek).

Pokój nabiera nowego, nowoczesnego charakteru i tym sposobem może posłużyć dziecku przez wiele lat.

do kupienia na www.pinio.com.pl

  Bezpieczny pokój dziecka

Może Cię zainteresować: