Strona główna » Grillowanie, czyli nakrywamy w ogrodzie

Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na posiłek niż ogród pełen pachnących kwiatów? Lato to czas grillowania, a więc i nakrywania stołu w ogrodzie.

Akcesoria do grillowania.

Atrakcyjnie podany poczęstunek w ogrodzie to kropka nad I, czyli udanym wypoczynkiem i relaksem. Posiłki mogą być różne; od smakowitych deserów, przez mini kanapki, po fachowo przygotowane dania z grilla czy pyszne jarzynowe sałatki.

Naczynia i wszelkie niezbędne akcesoria powinny podkreślać piękny wygląd potraw, dodawać im blasku, zachęcać do skosztowania i przede wszystkim ładnie i smacznie się prezentować.

Funkcjonalne zestawy narzędzi do grillowania, kolorowe nożyki czy łopatki, dekoracyjne serwety na stołach wraz z koszykami wiklinowymi na chleb i sztućce, czy wreszcie naczynia szklane z wesołym pomarańczowym, zielonym bądź niebieskim dnem, które możemy napełnić sokami z owoców lub warzyw stworzą atrakcyjny wystrój naszej jadalni pod gołym niebem.

Sok ze świeżego buraka czy pietruszki, a może lemoniada z prawdziwą cytryną i odrobiną pachnącej mięty?

Dzieciom zapewne najbardziej będą smakować soki z owoców; słodki banan z pomarańczą, melon z odrobiną ananasa, czy wreszcie napoje z rodzimych darów natury: jabłek, malin czy porzeczek. Do tego potrawy z grilla o pobudzających kubki smakowe zapachach, kolorowe surówki i sałatki podane na szklanych talerzach, a na deser pucharki z domowymi sorbetami z owoców.

Przedmioty na zdjęciach do kupienia na: www.galicja.debica.pl lub www.sklepgalicja.pl

  Blaty kuchenne z tworzyw nowej generacji

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.