Strona główna » Farba tablicowa we wszystkich kolorach tęczy

Czarna lub zielona tablica szkolna to już przeżytek. Teraz namalujesz tablicę na ścianie lub na meblach w pełnej gamie kolorów. Farba tablicowa we wszystkich kolorach tęczy to pomysłowa i praktyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, biura, spiżarni lub kuchni.

Marka Benjamin Moore wprowadziła do swojej oferty farbę tablicową Chalkboard Paint 308. Na czym polega jej wyjątkowość? Jest to farba tablicowa dostępna w pełnej gamie kolorów. Teraz na ścianie pokoju dziecięcego może powstać tablica w jednym z 11 tysięcy odcieni i w dowolnym kształcie. Namalowanie tablicy na ścianie to jeden z pomysłów na wykorzystanie farby Chalkboard Paint 308 w pokoju dziecięcym, kuchni, gabinecie, salonie, sali szkoleniowej, sklepie czy restauracji.

Farba tablicowa w tysiącach kolorów

Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa o półmatowym wykończeniu, która przekształca powierzchnie ścian i innych elementów w pomieszczeniach (np. blaty stolików lub fragmenty mebli) w tablicę, po której można pisać i rysować kredą. Farba może również posłużyć do renowacji tradycyjnych tablic szkolnych.

Produkt dostępny jest w pełnej gamie kolorów w systemie barwienia GENNEX® Platform marki Benjamin Moore. Farba jest łatwa w aplikacji i w użytkowaniu. Posiada doskonałą odporność na zmywanie i szorowanie oraz bardzo dobre właściwości kryjące. Nie kapie podczas malowania i szybko schnie. Namalowana tablica jest odporna na oddziaływanie kredy i wielokrotne zmywanie przy użyciu wody, a warstwa malarska nie traci koloru i nie wybłyszcza się.

Farba Chalkboard Paint 308 jest w pełni bezpieczna dla domowników, nie wydziela drażniącego zapachu i charakteryzuje się bardzo niską zawartością lotnych związków organicznych (LZO).

Farba tablicowa nie tylko do pokoi dzieci

Idealnym pomieszczeniem w domu na kreatywne wykorzystanie farby tablicowej jest kuchnia. Bardzo fajnym pomysłem jest pomalowanie jednej ściany kuchennej farbą Chalkboard Paint 308 marki Benjamin Moore. Będzie ona pełnić rolę tablicy służącej do zapisywania bieżących spraw do załatwienia, ważnych rodzinnych dat itp. Dodatkowo może być również miejscem ekspresji dziecięcych talentów plastycznych.

  Nowości 2010 w ofercie Meble WAJNERT

Tablicówką możemy również pomalować przestrzeń pomiędzy górną a dolną zabudową kuchenną. Otrzymamy wówczas oryginalny notatnik na najnowsze przepisy kulinarne. Przy wykorzystaniu farby marki Benjamin Moore można również ozdobić doniczki, w których hodujemy świeże zioła, a następnie odpowiednio podpisać je kredą.

Jeżeli zależy nam na porządku w spiżarni farba tablicowa pozwoli zrobić estetyczne etykiety na słoikach. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość błyskawicznej zmiany ich zawartości bez konieczności przygotowywania nowych etykiet. Farbę tablicową z powodzeniem wykorzystamy również w salonie lub gabinecie. Fragment ściany pomalowany Chalkboard Paint 308 i oprawiony w zdobioną ramę, będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny.

Informacje o produkcie:
• Wydajność: ok. 10 m2/litr
• Opakowanie: 0.95 litra
• Producent: Benjamin Moore & Co. USA

Więcej na www.benjaminmoore.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.