Farba do drewnianych mebli – bezpieczna dla dzieci

Jeśli mamy drewniane meble w pokoju dziecka i chcemy je odnowić, trzeba kupić odpowiednią farbę do malowania mebli dla dzieci.

Taką farbą, która można użyć do malowania meble dziecięcych jest emalia do drewna DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers. To farba do mebli z drewna – można nią malować zarówno wcześniej już lakierowane czy malowane meble, jak i te z surowego drewna.

Jak pomalować drewniane meble dziecka

 • Najpierw należy oczyścić powierzchnię
 • Trzeba zeszlifować stare warstwy lakieru lub farby.
 • Następnie nakładamy pierwszą warstwę emalii i pozostawiamy ją do wyschnięcia (ok. 16 godzin).
 • Przed aplikacją kolejnej powłok przeszlifujmy delikatnie powierzchnię drobnoziarnistym papierem ściernym i odpylmy.

Farba do drewna i metalu Beckers DesignerEmalię DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] można barwić na prawie 2000 kolorów. Dodatkową radością dla pociechy, poza wyborem ulubionego koloru, będzie ozdobienie mebla ukochanym wzorem: misie, wróżki czy samoloty możemy wykonać samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów.

Emalia DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers ma rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jako produkt spełniający restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Nie zawiera substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania mebli w pokojach dziecięcych oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. Rekomendację produktu potwierdza informacja na opakowaniu oraz logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Produkt przeznaczony jest do malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana także do malowania powierzchni stalowych uprzednio zagruntowanych podkładem antykorozyjnym. Jest odpowiednia do malowania mebli, drzwi, ram okiennych oraz kaloryferów.

Stopień połysku półmat [40]
Wydajność ok. 8 – 10 m² z 1 litra

Kolorystyka biały + bazy dostosowane do barwienia w systemie kolorów Beckers
Cena 19 zł / 0,5 litra (baza A)

zdjęcia Beckers

0 komentarzy

  Brak komentarzy!

  Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

  Pozostaw odpowiedź

  Only registered users can comment.