Strona główna » Dwa pokoje zmienione na trzy

[subtitle]Prosimy o konsultację architekta[/subtitle]

projekt_2_pokoje

Kupiliśmy mieszkanie od dewelopera. Pierwotnie były tu dwa pokoje, zmieniliśmy je na trzy pokoje. Czy plan mieszkania jest dobry? Jak mieszkanie ciekawie zaaranżować? W salonie chciałabym jedną ze ścian wyłożyć kamieniem ozdobnym. Chcemy też mieć imitację kominka w salonie, ale czy to nie za mała przestrzeń? Jeśli chodzi o panele podobają mi się jasne panele w stylu „dąb wiejski”, jednak czy przy jasnych kolorach ścian będą dobrze wyglądać? Może dobrym rozwiązaniem jest pomalowanie jednej ze ścian innym kolorem np. grafitowym?

 

[subtitle]Komentarz architekta[/subtitle]

projekt_3_pokoje

Mieszkanie zostało ciekawie podzielone – plus dla Państwa za dodatkowy pokój. Pomysł wyłożenia ścianki działowej oraz jednej ze ścian w salonie kamieniem ozdobnym jest ciekawy. W kwestii kominka należy się skonsultować z kimś kto wykonuje takie rzeczy na pewno doradzi Państwu odpowiedni rozmiar.

Panele podłogowe w kolorze Ciepły dąb idealnie sprawdzą się z bialymi ścianami. Wtedy może Pani śmiało jako kamień ozdobny zastosować łupek grafitowy lub proszę sprawdzić na stronie www.incana.pl – okłądziny qubo i moderno mają ciekawe kolory i wzory, wykonane z specjalnej mieszanki, nie kruszą co jest ich zaletą.
Jeśli biały jest dla Państwa zbyt mocny, to proponuję kolor jaśminowy. Przytulność nada Pani poprzez grube zasłony czy wzorzyste poduszki na sofie utrzymane w tonacji całego mieszkania, jakiś mały gruby dywan pod sofą czy przy kominku również ociepli wnętrze i proszę pamiętać o naturalnych kwiatach doniczkowych (lepiej mniej, ale w dużych, fajnych nowoczesnych donicach).

Konsultacja Marina Suchorska www.quadrat.pl

  Nowy serwis Meble WAJNERT

Może Cię zainteresować: