Strona główna » Donice z systemem nawadniającym

Donice z systemem nawadniającym

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Często wyjeżdżasz, nie masz czasu podlewać roślin? Są donice z systemem nawadniającym Lechuza.

Dzięki temu systemowi oraz różnorodnym akcesoriom, takim jak podstawki na kółkach, wkłady wewnętrzne (do niektórych modeli donic), czy wskaźniki poziomu wody zapewnione zostały istotne potrzeby roślin.

Wszystkie donice LECHUZA nadają się i do wnętrz, i do ogrodu czy na taras, balkon. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na wszelkie warunki pogodowe, opady deszczu i śniegu, mróz do -30ºC. Donice odporne są na promienie UV, dzięki temu przez wiele lat zachowują niezmieniony wygląd.
Dzięki lakierowaniu uzyskano, w zależności od koloru, efekt optyczny metalu, bądź szlachetnej ceramiki. Donice dostępne są w sześciu kolorach (niektóre formy w ośmiu), w macie lub połysku.

Na czym polega pielęgnacja roślin przy systemie Lechuza? Należy tylko napełniać zbiornik wodą. Po jednorazowym napełnieniu zbiornika rośliny otrzymują taką dawkę wody, jaka jest optymalna dla ich właściwego rozwoju. I to nawet przez 12 tygodni (w zależności od wielkości donicy i rodzaju rośliny) bez potrzeby uzupełniania wody. Wodę trzeba uzupełnić dopiero wtedy, gdy wskaźnik poziomu wody pokaże, że zbiornik na wodę jest pusty

Informacje na temat możliwości kupienia:

marketing@floradesign.pl

  Dekoracja DIY - czyli kwietniki wykonane samodzielnie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.