Strona główna » Dobrze urządzona mała łazienka

Dobrze urządzona mała łazienka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ceramika i meble łazienkowe z kolekcji Viva Madalena dedykowane są osobom, które szukają współczesnego wzornictwa w przystępnej cenie. Kompaktowe kształty świetnie pasują do każdego wnętrza, nawet najmniejszego pomieszczenia na poddaszu czy też do niewielkiej łazienki gościnnej.

W skład kolekcji wchodzą cztery umywalki: o średnicy 40, 50, 54 i 60 cm. Najwygodniejsze są te z pojemną misą (o szerokości 50 lub 54 cm), które umożliwiają jednoczesne korzystanie z umywalki kilku osobom np. w takcie mycia rąk czy zębów. W kolekcji Viva Madalena znajduje się również podwieszana miska wc, kompakt wc i bidet stojący – wszystkie w  niewielkich wymiarach o głębokości od 52 do 66 cm. Dopełnieniem serii jest wygodna, akrylowa wanna narożna (100×150 cm), dostępna z obudową.

Meble łazienkowe
Doskonałym uzupełnieniem ceramiki, wykorzystującym przestrzeń, jest zestaw funkcjonalnych szafek łazienkowych, wykonanych z materiału odpornego na wilgoć, w kolorze klonu. Dzięki modułowej budowie można je z łatwością zestawiać w różnych, ciekawych konfiguracjach.
Seria zawiera m.in. szafkę boczną i górną z drzwiczkami, szafkę pod umywalkę z szufladą i drzwiczkami, szafkę niską pod umywalkę z szufladą i szafkę pod umywalkę z dwojgiem drzwi. Całość uzupełnia lustro o wymiarach: 60×60 cm lub 75×75 cm. Meble w kolorze klonu najlepiej komponują się z jasnym wnętrzem i sprawiają, że przestrzeń nabiera romantycznego, nieco sentymentalnego charakteru.

Ceny sugerowane kolekcji Viva Madalena
Umywalka biała 40 cm lub 50 cm – 112 zł brutto
Półpostument biały – 115 zł brutto
Miska WC podwieszana kolor biały –  315 zł brutto
Bidet stojący biały –  298 zł brutto
Wanna narożna lewa 150×100 cm –  1098 zł brutto
zdjęcie Roca

www.roca.pl

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Umywalki ceramiczne do loftów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.