Strona głowna Nowości na rynkuMeble do sypialni Biała sypialnia – sprzyja wypoczynkowi

Biała sypialnia – sprzyja wypoczynkowi

przez pytanieomieszkanie

Biała czy jasno kremowa kolorystyka sypialni uspokaja, nastraja pozytywnie, dodaje też elegancji  pomieszczeniu. Biała sypialnia może wywierać na nas korzystny wpływ. 

Biała sypialnia Flamenco

Sypialnia Flamenco w wersji bianco ma ciepły odcień kremowy, podkreślony wstawkami wykończonymi naturalną okleiną dębową. Toaletka z ogromnym prostokątnym lustrem, wygodne dwuosobowe łóżko, którego dyskretne oświetlenie umieszczone w zagłówku zachęca do wieczornej lektury. Łóżko wyposażono w stelaż ze sprężystymi listwami, aby zapewnić komfort wypoczynku. W opcji dodatkowej posiada schowek na pościel z podnośnikiem materaca. Mebel przyciąga uwagę szerokimi listwami: w zagłówku i szczycie dolnym. Struktura dębowej okleiny z wyraźnym usłojeniem jest niezwykle dekoracyjna, dodatkowo uroku dodaje jej nieregularna linia, która sprawia, że listwa przypomina surową deskę wyciętą z drzewa. Motyw tej dekoracji pojawia się także w pozostałych meblach – na frontach szuflad szaf i komód, jest elementem toaletki i stołka oraz innych brył tej kolekcji. Po obydwu stronach łóżka są niewielkie szafki nocne z szufladami otwieranymi na dotyk i podręcznymi półeczkami.

 

 

Biała sypialnia Opium

Sypialnia Opium o barwie biały ze złotą patyną to: dwuosobowe podświetlane łóżko, czterodrzwiowa pojemna szafa, komoda z szufladami, nocne szafki oraz wytworna toaletka. Toaletka wykonana z litego drewna w połączeniu z naturalną okleiną posadowiona jest na ozdobnych, rzeźbionych nogach. W blacie mebla znajduje się pojemna, wyłożona aksamitną tkaniną szuflada z przegródkami o różnej wielkości, a na niej praktyczna nadstawka z dwiema małymi szufladkami. Przy toaletce nie może zabraknąć niewielkiego prostokątnego stołeczka wyścielonego kremową tkaniną dekoracyjną oraz pięknego owalnego lustra. Te eleganckie, nawiązujące do klasycznego stylu mebli włoskich bryły o giętych elementach bocznych, rzeźbieniach, pozłacanych uchwytach to propozycja dla osób kochających stylizowane aranżacje.

zdjęcia Mebin
www.mebin.pl

  Szafa z drzwiami przesuwanymi w dobrej cenie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę