Strona główna » Biała kuchnia

Wybrałam biały kolor kafli na podłogę w salonie, kuchni, przedpokoju i łazience. Pod czarnym kominkiem jest wstawka czarnych kafli ciągnąca się aż do kuchni. Żeby nadać ciepła postanowiłam kupić czerwoną kanapę do salonu i coś w czerwieni w kuchni ( myślałam o szybie pod szafkami). Nie wiem na jaki kolor pomalować ściany?

Aby wnętrze było harmonijne i spójne warto wybrać neutralne odcienie (przełamane biele). Szczególnie polecam wszystkie odcienie szarości z katalogu Beckers o symbolach NCS S 1000 N, 1500N, 2000N – to sprawdzone kolory. Często używane przez architektów i projektantów wnętrz.
W tym przypadku w grę wchodzą tylko farby z mieszalnika. Proszę pamiętać, że kolory poglądowe będą wyglądały inaczej na większej powierzchni. Polecam przygotować sobie klika próbek, tak aby odnaleźć własnością barwę. Takie produkty możemy na życzenie dowolnie rozjaśnić lub przyciemnić. Warto zaakcentować ścianę z kominkiem. Malując ją o ton ciemniejszy od pozostałej powierzchni. Niech stanie się centralnym punktem salonu.
Taki zabieg możemy powtórzyć w kuchni czy przedpokoju. Do korytarzy, kuchni i łazienek warto wybrać produkty odporne na zmywanie i wilgoć, posiadające satynowe wykończenie. Łatwiej będzie nam utrzymać czystość.

Konsultacja www.farbymyszak.pl

zdjęcie Mebel Rust

  Inteligentne oświetlenie: odkryj nowy wymiar komfortu!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.