Strona główna » Biała kuchnia – tanie rozwiązanie

Szczególnie do małej kuchni sa polecane właśnie białe meble. Dodają lekkości, nie zagracają przestrzeni, której w małym mieszkaniu nie jest zbyt wiele. A przy tym mogą być tanim rozwiązaniem.

Białe meble kuchenne
To bardzo dobry pomysł właśnie do małej kuchni. Jasne powierzchnie powiększają optycznie wnętrze, więc białe fronty idealnie zdadzą egzamin w małej kuchni.

Tanie rozwiązanie
Co do cen, to w wielu firmach białe fronty należą do grupy tanich frontów. No i z pewnością każda firma ma białe fronty w ofercie, co oznacza, że jest w czym wybierać, a tym samym łatwiej znaleźć tanie meble.
A czy biała kuchnia jest nudna? Absolutnie nie. Wszystko zależy od podłogi i ścian. Można wybrać kolory ciemne, kontrastowe – wtedy kuchnia stanie się dynamiczna, efektowna nawet ze zwykłymi, tanimi białymi frontami. Jeśli ściany pomalujemy w jasnych kolorach – np. pastelowych odcieniach morelowego, beżu, oliwki, meble zyskają delikatność, a cała kuchnia lekkość. To samo dotyczy podłóg.

Malowanie ścian zamiast układania płytek
Jeśli szukacie taniego pomysłu na aranżację kuchni, proponuję pomalować ściany zamiast kłaść kafle na ścianach. Pamiętajmy jednak, by była to specjalna farba do malowania łazienek i kuchni.

 

Np. farba Dekoral Łazienka i Kuchnia to emulsja lateksowa odporna na wilgoć, pachnąca podczas malowania, odpowiednia do ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych oraz na działanie wilgoci, zabezpiecza przed rozwojem grzybów pleśniowych, ma najwyższą odporność na szorowanie, jest odporna na plamy. Farba mającą najlepszy wynik w dziedzinie zmywalności jest Regal® Matte Finish W221 amerykańskiej marki Benjamin Moore. Ta matowa farba zakwalifikowana została do pierwszej klasy zmywalności.

Zdjęcia Benjamin Moore, Dekoral, Komfort

  O świetlówkach to i owo

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.