Strona główna » Bardzo odporne podłogi laminowane

Bardzo odporne podłogi laminowane

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Podłogi laminowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nacisk. Trudno je zarysować nawet chodząc w szpilkach. Doskonale zdają egzamin w domach, gdzie są psy czy koty. Panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności można stosować nie tylko w  salonie, ale także w kuchni i na korytarzu.

Kanadyjska firma Torlys wprowadziła we wrześniu 2011 na polski rynek podłogi laminowane. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają nie tylko wysokie wymagania estetyczne, ale  także użytkowe. Te panele są na tyle odporne i trwałe, że można je kłaść z powodzeniem w miejscach, gdzie zwykle kładzie się kafle uważane za najbardziej odporne podłogi. Panele laminowane Torlys zastąpią kafle ceramiczne w kuchni czy korytarzu.
Wybór takiej podłogi to dobry pomysł szczególnie w małym mieszkaniu, bowiem jednolita podłoga w połączonych ze sobą kuchni, pokoju i przedpokoju wygląda bardzo estetycznie, porządkuje optycznie przestrzeń, a przy okazji unikamy konieczności łączenia różnych rodzajów podłóg listwami.
Atutem podłóg Torlys jest system Uniclic, czyli metoda montażu zatrzaskowego zapewniająca dobrą szczelność podłogi i łatwy montaż.
Panele laminowane Torlys są dostępne w kilku kolorach, z uwzględnieniem najnowszych europejskich trendów. Do złudzenia przypominają rysunek prawdziwego drewna.
Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4, intensywne użytkowanie podłogi, codzienna konserwacja oraz promienie słoneczne to już nie problem. Panele Torlys wykonane są według najnowocześniejszych technologii.

Cena: od 99 zł za metr kwadratowy; dostępne w salonach Dekorian
www.torlys.pl

  Panele odporne na wilgoć - dobre do łazienki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.