Strona główna » AGD Zelmer w prezencie i nowa kuchnia

Jak otrzymać małe AGD Zelmer w prezencie i poznać Magdę Gessler? Kupując produkty Zelmer i wyysyłając swój popisowy przepis na pyszne danie…

Niektóre urządzenia domowe wymagają wymiany – teraz jest ku temu najlepsza okazja, ponieważ 16 stycznia ruszyła nowa promocja konsumencka Zelmer „Domowa odnowa“. Zelmer rozdaje 8500 swoich najlepszych produktów: czajniki, żelazka, suszarki do włosów, miksery, blendery i inne, a wszystkie o łącznej szacowanej wartości ok 1 mln zł. Wystarczy kupić produkt/-y Zelmer za min. 300 zł, zarejestrować się na stronie www.domowa-odnowa.pl, wybrać nagrodę z odpowiedniego przedziału nagród, wysłać paragon oraz kod kreskowy z opakowania i gotowe!

To jednak nie wszystko! Zelmer oferuje również zupełnie nową kuchnię. Na Zwycięzcę konkursu dodatkowo czeka spotkanie ze znaną restauratorką Panią Magdą Gesssler, którą użyczyła swojego wizerunku do kampanii. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie kulinarnym,  w którym jurorem będzie właśnie Pani Gessler, jest wysłanie przepisu na popisową potrawę, nagrodą zaś dokanana przez nią i ekipę remontową metamorfoza kuchni – nowy wygląd i sprzęt dużego AGD marki Zelmer.

Promocja potrwa od 16 stycznia do 8 kwietnia 2012. 

Szczegóły www.domowa-odnowa.pl

  Kolory w pokoju połączonym z kuchnią i jadalnią

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.