Strona główna » W garderobie elfa Freestanding

W garderobie elfa Freestanding

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Szwedzki system do przechowywania elfa Freestanding to nowatorskie rozwiązanie – nie wymaga wiercenia dziur w ścianach garderoby czy pokoju. Dowolnie zestawione ze sobą kosze i półki tworzą stabilną konstrukcję, która jest w pełni mobilna.

Garderobę wyposażona w system elfa Freestanding można dowolnie zaaranżować. Ten w pełni mobilny system do przechowywania został stworzony z myślą o tych, którzy potrzebują swobody, lubią eksperymentować i nie boją się zmian.
Chcesz dowolnie zmieniać ustawienie mebli – masz Freestanding. Szwedzki system elfa Freestanding nie wymaga wiercenia dziur w ścianach, gdyż dowolnie zestawione ze sobą kosze i półki tworzą stabilną, mobilną wyspę. Podstawowe produkty, niezbędne do stworzenia własnej konstrukcji to różnej długości stopki, zestaw stabilizujący i pionowe szyny. Do nich montowane są idealnie pasujące do siebie drążki, wieszaki, półki i kosze o różnych wielkościach.

garderobę można zaprojektować samodzielnie – zobacz

Można tworzyć różne warianty systemu, dostosowane zarówno wysokością, jak i szerokością do dowolnej przestrzeni. Elfa pozwala tworzyć osobisty przestrzenny organizer i sprawdza się dosłownie wszędzie – w biurze, w garderobie, w pokoju dziecięcym. Elfa Freestanding ma dwie wersje: minimalistyczną wersję elfa Classic oraz ekskluzywną linię elfa Décor, w której połączono metal i naturalne drewno.
                       
Elfa International AB jest spółką matką grupy kapitałowej Elfa. Firma posiada pięć fabryk oraz osiem przedstawicielstw handlowych w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Holandii, Francji, Niemczech i Polsce. Firma została założona w 1948 roku i obecnie jest światowym liderem w dostarczaniu kreatywnych systemów do przechowywania. Asortyment obejmuje systemy koszy, systemy półek wykonane ze stali i drewna oraz drzwi przesuwne. Produkty elfa są sprzedawane w ponad 30 krajach.

www.elfa.com   

  Wieszak na krawaty; zrób to sam

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.