Strona główna » Zmywarki Beko mają bezpłatną 5-letnią gwarancję

Zmywarki Beko mają bezpłatną 5-letnią gwarancję

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zmywarki BEKO zostały bardzo dobrze ocenione w ramach „Badania Niezawodności” przeprowadzonego przez brytyjskie pismo konsumenckie „Which?”  Ich niezawodność potwierdza także bezpłatna 5-letnia gwarancja udzielana na wszystkie modele zmywarek BEKO do zabudowy oraz na wybrane modele wolno stojące.

Po pozytywnym przejściu wszystkich testów niezawodności, modele BEKO zostały zaprezentowane wraz z innymi zmywarkami na stronie internetowej magazynu „Which”. W badaniu tym zmywarki BEKO znalazły się w czołówce listy urządzeń o najwyższym wskaźniku niezawodności. Wskaźnik ten uwzględniał analizę wykonanych napraw i odsetek uszkodzeń występujących w urządzeniach AGD nie starszych niż sześcioletnie.
Niezawodność to jedna z najbardziej charakterystycznych cech produktów BEKO. To właśnie duże urządzenia AGD tej marki były pierwszymi produktami w Polsce, na które byłaudzielana bezpłatna 5-letnia gwarancja. Akcja ta jest w Polsce kontynuowana i obejmuje m.in. urządzenia do zabudowy, kuchenki wolno stojące, pralki i lodówki.

Na zdjęciu zmywarka DSN 6839 FX Extra – 60 cm szerokości, pojemność 15 kompletów, cena 2749 zł

www.beko.com.pl

  Zmywarka do bardzo małej kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.