Strona główna » Zmień kuchnię = zmień fronty meblowe

Zmień kuchnię = zmień fronty meblowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Aby odświeżyć lub zmienić styl naszego wnętrz, nie trzeba kupować nowych mebli. Czasem, żeby osiągnąć wymarzony efekt, wystarczy wymienić same fronty. Montaż można wykonać samodzielnie.

Spis treści porady

Jak wygląda jakość frontów Classen?

Wszystkie fronty meblowe marki Classen wykonane są ze starannie dobranych, najwyższej jakości materiałów. Dominuje drewno sosnowe, ale w ofercie firmy znajdziemy także fronty z płyty pilśniowej MDF w kolorystyce buku.

W kuchni dobrym rozwiązaniem będą z pewnością kasetonowe fronty sosnowe. Jednolita, prosta konstrukcja ułatwia czyszczenie, a także zatrzymuje zapachy wewnątrz mebli. Pełne fronty sprawdzą się także w łazience, gdzie powietrze z reguły jest wilgotne. Dzięki nim trzymane w łazienkowych szafach ręczniki i szlafroki pozostaną suche i pachnące.

Ażurowe fronty najlepiej spełnią swoją rolę w meblach, których zawartość potrzebuje stałego dopływu powietrza. Szafki z ubraniami czy biblioteczki pełne starych książek dzięki tym frontom będą miały zapewnioną cyrkulację powietrza. Pozwoli to uniknąć zawilgocenia i sprawi, że rzeczy będą „oddychać”.

Jakie są zalety frontów Classen?

Dodatkowym atutem frontów Classen jest możliwość ich zastosowania we wszystkich rodzajach mebli. Możemy wymienić front w zwykłej komodzie czy szafach, jak również w meblach o niestandardowych kształtach. Nadanie nowego wyglądu ukośnie ściętej szafce, znajdującej się pod schodami, lub meblom na poddaszu nie jest problemem. Sosnowe fronty panelowe Classen, można przycinać na dowolnej wysokości, także pod kątem, a po zamontowaniu dodać do nich listwę wykończeniową lub uchwyt.

Ceny frontów meblowych

  • Fronty meblowe ażurowe lakierowane Classen – cena: 128 zł / m2
  • Fronty meblowe ażurowe MDF okleinowe Classen – cena: 121 zł / m2
  • Fronty meblowe ażurowe sosnowe Classen – cena: 84 zł / m2
  • Fronty meblowe sidingowe sosnowe Classen – cena: 109 zł / m2
  • Fronty meblowe panelowe sosnowe Classen – cena: 90 zł / m2
  • Fronty meblowe kasetonowe sosnowe Classen – cena: 116 zł / m2
  Fronty meblowe - szybka metamorfoza szafy i wnęki

Zdjęcia Classen

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.