Strona główna » Zasłonowe i obiciowe tkaniny dekoracyjne

Zasłonowe i obiciowe tkaniny dekoracyjne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Bernard Reyn bv to holenderski producent tkanin dekoracyjnych (zasłonowych i obiciowych), który swoje produkty sprzedaje pod dwoma znanymi na całym świecie markami Bernard i Reynaldo. Materiały sygnowane tymi markami eksportowane są do ponad 40 krajów na 5 kontynentach.

Szczególne miejsce w portfolio firmy zajmują tkaniny zasłonowe, które charakteryzuje bogata stylistyka i kolorystyka oraz najwyższa jakość użytych do produkcji surowców. Z materiałów marki Bernard można uszyć zarówno subtelne zasłony o stonowanym wzornictwie, jak i efektowne kotary. Z kolei oferta marki Reynaldo obejmuje głównie materiały obiciowe do dekoracji mebli.
Firma Bernard Reyn bv oferuje bardzo szeroki wybór tkanin poliestrowych i poliestrowo-bawełnianych. Na uwagę zasługują materiały z dodatkiem wiskozy, które cechują doskonałe właściwości higieniczne i antyseptyczne. Z myślą o wyjątkowo eleganckich wnętrzach zaprojektowana została linia ekskluzywnych materiałów z dodatkiem jedwabiu. Wybrane wzory materiałów marek Reynaldo i Bernard pokryte zostały teflonem, dzięki czemu charakteryzuje je podwyższona odporność na zabrudzenia i działanie wody. W ofercie firmy Bernard Reyn bv są tkaniny o zróżnicowanej gramaturze, od delikatnych materiałów o wadze 240 gramów na metr bieżący, po bardzo grube o wadze 840 gr./mb. 

Wyłącznym dystrybutorem materiałów koncernu Bernard Reyn bv jest firma B.M. Polska. www.bmpolska.com
Materiały Bernard Reyn bv:
* cena: od 74 do 402 zł brutto za metr bieżący
* szerokość belki z tkaniną: od 140 do 155 cm

  Kwiaty na pościeli, ręcznikach, szlafrokach

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.