Strona główna » Zasłona prysznicowa pełna romantyzmu

Zasłona prysznicowa pełna romantyzmu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W kolekcji łazienkowych tekstyliów holenderskiej marki Sealskin jest romantyzm. I choć nie ma w katalogu kategorii nazwanej w ten właśnie sposób, to w ofercie produktów zwracają uwagę jasne, pastelowe kolory zasłon prysznicowych, dywaników łazienkowych oraz dodatków.

Dużo tu bieli, beżu, szarości, rozbielonego błękitu, jest nawet pudrowy róż. Podobnie rzecz się ma z motywami dekoracyjnymi, wśród których znaczną część zajmują delikatne roślinne ornamenty.

Wyznanie na zasłonie prysznicowej

Zasłony Condens i Ouore to wyznania wprost – czytelne napisy i rysunki serca na tkaninach nie pozostawiają wątpliwości co do intencji osoby, która nas takim prezentem obdaruje. Co ciekawe, ten sam przekaz dwukrotnie podany został w różny sposób. W przypadku zasłony Condens miłosne wyznanie pojawia się aż kilkanaście razy, podczas gdy na zasłonie Quore tylko raz. Ale za to jak! Napis „I Love…” ułożony jest z różnej wielkości kamyczków, których gładkość i forma sugerują, że zostały one zebrane na plaży. Może więc jest to również pamiątka romantycznego spaceru we dwoje? Obie prezentowane zasłony mają taki sam rozmiar (180×200 cm), lecz wykonane są z różnych materiałów: Condens z winylu, natomiast Quore z poliestru.

Inne wzory zasłon prysznicowych

Dwie kolejne propozycje w romantycznym nastroju to Plumes i Vento. W obie zasłony wpisany jest motyw ruchu – Plumes dekorowana jest motywem piórek unoszonych przez wiatr, zaś Vento ozdobiono tańczącymi na wietrze owocami mniszka pospolitego, lepiej znanego jako dmuchawiec. Obie zasłony wykonane są z poliestrowej tkaniny w rozmiarze 180×200 cm.
Kolejne dwie propozycje zasłonowe holenderskiego producenta swoje motywy dekoracyjne zaczerpnęły ze świata przyrody. Winylową zasłonę Butterfly zdobią egzotyczne motyle, natomiast poliestrową zasłonę Orchid gałązki orchidei. W obu przypadkach dekoracji jest na tyle dużo, że tworzą swego rodzaju parawan zasłaniający kąpiącego się pod prysznicem.
I na koniec pełen romantyzm w wydaniu Sealskina, czyli zasłona New Romance. Poliestrowa tkanina zdobiona jest rysunkami buteleczek perfum, które przy bliższym przyjrzeniu okazują się być obrazkami, gdyż każdy flakonik ma ozdobne ramy. Zasłona oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarym oraz pudrowego różu. Prezentujemy różową, ponieważ jest bardziej glamour.

  Metamorfoza małej łazienki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.