Strona główna » Włączniki światła z Twoimi zdjęciami

Włączniki światła z Twoimi zdjęciami

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nasze zdjęcia możemy pokazać we… włączniku światła. Firma Kontakt-Simon serię Play, w której są nakładki przezroczyste. Pod nakładką umieścić można dowolny obraz wydrukowany na domowej drukarce.

Zasada jest prosta. Kupujesz przezroczysty włącznik z serii Play, wybierasz plik z grafiką cyfrową, którą chciałbyś umieścić na łączniku, po czym wchodzisz na stronę www.kontakt-simon.com.pl/play, na której dostępny jest prosty w obsłudze Kreator Simon 27 Play. Za pomocą tej aplikacji online można dopasować zdjęcie do wymiarów ramki i klawisza. Pozostaje już tylko wydrukować wykadrowany obraz, wyciąć go wzdłuż automatycznie naniesionych przerywanych linii, włożyć pod nakładkę i gotowe.

Osoby pomysłowe za pomocą łącznika transparentnego mogą nadać wnętrzu niestandardowy wygląd. Umożliwia on nie tylko oryginalne wyeksponowanie zdjęcia, napisu, wizerunku ulubionego bohatera filmu. Włącznik kosztuje ok. 40 zł. Do kupienia w hurtowniach elektroinstacyjnych.
Firmie Kontakt-Simon nie są obojętne rezultaty twórczej aktywności klientów. W dniu 13 sierpnia ogłosiła konkurs na najciekawszą dekorację transparentnego włącznika światła. Na potrzeby konkursu uruchomiona została strona www.27play.pl, gdzie posiadacze przezroczystego łącznika mogą umieszczać zdjęcia ilustrujące ich szalone pomysły. W wyniku głosowania co 3 miesiące internauci wybiorą najciekawszy z nich. W nagrodę producent zobowiązuje się wyposażyć całe mieszkanie zwycięzcy w łączniki i kontakty serii Simon 27 Play.
Kontakt-Simon zaprasza serdecznie do udziału w konkursie i do głosowania na najlepsze projekty!

zdjęcie Simon

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.