Strona główna » Wiosna w domu – mini ogródek na stole, komodzie, biurku

Wiosna w domu – mini ogródek na stole, komodzie, biurku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Fabryka Form proponuje mini ogródek. Nawet Ci, którzy nie słyną z „dobrej ręki” do roślin będą mogli pochwalić się ogródkiem. Haute Culture to pojemniki o różnych kształtach i rozmiarach, a Prêt-à-Pousser to gotowe mieszanki składające się z nasion roślin i specjalnie przygotowanego podłoża. Proste i piękne!

Dzięki  mini ogródkom  Racine Carré damożemy w domu dotykać delikatnych źdźbeł trawy, podziwiać głęboką zieleń groszku czy czuć aromatu świeżej bazylii. Pamiętajmy – zieleń uspokaja, wycisza, pomaga się zrelaksować.

Pojemniki Haute Culture mają różne kształty, rozmiary i kolory. Atrakcyjne, minimalistyczne pojemniki wykonane z akrylu stanowią oprawę dla tego, co znajduje się w drugiej kolekcji. Prêt-à-Pousser to gotowe mieszanki składające się z nasion roślin i specjalnie przygotowanego podłoża. Do wyboru – piękny, gęsty trawnik, aromatyczna bazylia, świeży groszek lub strzelista pszenica. Zasadzenie własnego kawałka trawnika, grządki groszku, bazylii czy pszenicy wymaga jedynie nasączenia mieszanki wodą i umieszczenia jej w pojemniku z kolekcji Haute Culture. 
Na efekty nie trzeba długo czekać – oprócz bazylii, wszystkie pozostałe rośliny cieszą swoim wyjątkowym wyglądem najpóźniej w 10-tym dniu wegetacji. Co najważniejsze opieka nad uprawą nie wymaga częstej uwagi i specjalistycznych zabiegów. Trawnik wystarczy podlać co 7-14 dni i wymaga przystrzyżenia raz na jakiś czas.
Uwaga! W jednym ogródku znaleźć się mogą różne rośliny zasadzone w pojemnikach o różnej kolorystyce tworząc efektowne kompozycje.

Do kupienia w sklepie internetowym Fabryka Form

  Wybierz dekoracje pod choinkę

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.