Strona główna » Szukam odkurzacza piorącego

Szukam odkurzacza piorącego

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Szukam dobrego odkurzacza, którym wypiorę wykładziny i dywany w mieszkaniu. Widziałam modele profesjonalne za kilka tysięcy. Czy są tańsze?

Owszem. Jest kilka propozycji.

Philips ma taki odkurzacz (na zdjęciu obok) . Można nim odkurzać i prać. Ma turboszczotkę, akcesoria do czyszczenia na mokro: nasadka z podwójnym dozownikiem, mop, nasadka do tapicerki; akcesoria do czyszczenia na sucho: szczotka, szczelinówka i mała nasadka oraz schowek na akcesoria.
Maks. moc wejściowa: 1500 W; •Maks. moc ssania: 300 W •Filtr wylotowy: Super Clean Air •Uszczelnienie HEPA AirSeal: nd. •Pojemność na suchy kurz: 10 litra; •Pojemność na mokry kurz: 9
litrów. Kosztuje 1899 zł

Zelmer ma z kolei odkurzacz piorący 919.0SP (niebieski). Jego moc 1600 W, pojemność worka na kurz 2,5 litra, pojemnik na wodę 5 litra, pojemnik na detergent 1,8 litra; elektroniczne sterowanie mocy, schowek na akcesoria, wskaźnik zapełnienia worka na kurz, długość kabla zasilającego 5,6 m, filtr HEPA zmywalny, filtr wodny, funkcja zbierania wody i prania, Cena 1049 zł

Drugi polecany odkurzacz piorący Zelmer to 919.5SK (czerwony) ma moc 1500 W, pojemność worka na kurz 2,5 l, pojemnik na wodę 5 l, pojemnik na detergent 1,8 l; schowek na akcesoria, ssawka do zbierania wody, długość kabla zasilającego 5,6 m, filtr HEPA zmywalny, filtr wodny, funkcja zbierania wody i prania. Cena 979 zł.

zdjęcia Philips i Zelmer

  Filtry w okapie - jak często trzeba wymieniać?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.