Strona główna » Szkło na ścianie w kuchni

Szkło na ścianie w kuchni

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Tradycyjne ceramiczne kafelki można zastapić panelami ze szkła, których walory wizualne mogą nadać kuchni indywidualny charakter. Szeroki wybór szkła na ściany proponuje Villa Glass Studio, producent szkła architektonicznego i dekoracyjnego.

Villa Glass Studio – przedstawiciel krośnieńskiego szklanego zagłębia jako jeden z niewielu oferuje płytki ze szkła hartowanego, które jest bardzo odporne na czynniki mechaniczne i termiczne. Szkło bardzo dobrze sprawdza się w łazience czy kuchni, gdzie pozwala na stworzenie niebanalnego wystroju.
Kafelki ze szkła to dobry sposób na stworzenie własnego, indywidualnego wnętrza. Są trwałe i wygodne, a ich blask połączony z klimatycznym oświetleniem wprowadza do pomieszczeń ciekawe efekty wizualne. Bardzo duży wybór dostępnych barw i wzorów zapewnia przy tym, że ściany będą idealnie współgrać z resztą wyposażenia, stanowiąc dla niego gustowne tło.

Informacje techniczne:
– rozmiar: każdy standardowy i na zamówienie
– kolor: dowolny (każdy z palety RAL)
– możliwość wyboru szyby hartowanej
– wzór: wykonany metodą fusingu lub inną (np.piaskowany) albo gładkie, bez wzoru
– montaż: klejone do ściany podobnie jak lustra

Panele ze szkła hartowanego kosztuja ok. 500 zł/m2 – to cena paneli gładkich, barwionych na jeden kolor. Kafelki szklane są wyceniane indywidualnie w zależności od techniki (płaskie czy reliefowane) i wielkości (im mniejsze, tym droższe). Kosztują od ok. 600 zł (gładkie, w jednym kolorze) do ponad 2000 zł (wzory formowane metodą fusingu) za 1 metr kwadratowy.

zdjęcia Villa Glass Studio

  Płyta gazowa na szkle

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.