Szkło na ścianie w kuchni

Tradycyjne ceramiczne kafelki można zastapić panelami ze szkła, których walory wizualne mogą nadać kuchni indywidualny charakter. Szeroki wybór szkła na ściany proponuje Villa Glass Studio, producent szkła architektonicznego i dekoracyjnego.

Villa Glass Studio – przedstawiciel krośnieńskiego szklanego zagłębia jako jeden z niewielu oferuje płytki ze szkła hartowanego, które jest bardzo odporne na czynniki mechaniczne i termiczne. Szkło bardzo dobrze sprawdza się w łazience czy kuchni, gdzie pozwala na stworzenie niebanalnego wystroju.
Kafelki ze szkła to dobry sposób na stworzenie własnego, indywidualnego wnętrza. Są trwałe i wygodne, a ich blask połączony z klimatycznym oświetleniem wprowadza do pomieszczeń ciekawe efekty wizualne. Bardzo duży wybór dostępnych barw i wzorów zapewnia przy tym, że ściany będą idealnie współgrać z resztą wyposażenia, stanowiąc dla niego gustowne tło.

Informacje techniczne:
– rozmiar: każdy standardowy i na zamówienie
– kolor: dowolny (każdy z palety RAL)
– możliwość wyboru szyby hartowanej
– wzór: wykonany metodą fusingu lub inną (np.piaskowany) albo gładkie, bez wzoru
– montaż: klejone do ściany podobnie jak lustra

Panele ze szkła hartowanego kosztuja ok. 500 zł/m2 – to cena paneli gładkich, barwionych na jeden kolor. Kafelki szklane są wyceniane indywidualnie w zależności od techniki (płaskie czy reliefowane) i wielkości (im mniejsze, tym droższe). Kosztują od ok. 600 zł (gładkie, w jednym kolorze) do ponad 2000 zł (wzory formowane metodą fusingu) za 1 metr kwadratowy.

zdjęcia Villa Glass Studio

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.