Strona główna » Świece i olejki zapachowe stworzone przez Aroma Home i Dorotę Szelągowską

Świece i olejki zapachowe stworzone przez Aroma Home i Dorotę Szelągowską

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Home&you wprowadza nową linię zapachów domowych stworzoną wspólnie przez polską markę Aroma Home i Dorotę Szelągowską. Zapachy mają niezwykłą moc przywoływania wspomnień, wprowadzania nas w radosny nastrój lub wyciszania i uspokajania emocji. W linii Aroma Home & Dorota są cztery zapachy.

Zapach jest dla mnie dopełnieniem wystroju domu. Najsilniejszym przekaźnikiem wspomnień i emocji. Jedni są uzależnieni od kupowania butów czy płyt, ja zdecydowanie wpadłam w świecowy zakupoholizm. Lubię, gdy w każdym pomieszczeniu pachnie inaczej, zmieniam też zapachy w zależności od pory dnia i nastroju – mówi Dorota Szelągowska, projektantka wnętrz i znana z autorskich programów telewizyjnych dziennikarka.

Zapachy do wyboru

Stworzone przez nią wspólnie z marką Aroma Home kompozycje zapachowe, dostępne są już w sieci home&you. Świece oraz patyczki, w cenie odpowiednio 45 zł i 35 zł, oferowane będą w czterech odsłonach: przywołująca w pamięci letnie wspomnienie dzieciństwa Konfitura Malinowa, świeży i lekki zapach Jesiennego Deszczu oraz intrygująca kompozycja Świeżego Powietrza. A dla wielbicieli nieco bardziej wyrazistych zapachów powstało Kadzidło i Popiół, którego intensywna, ale niezwykle elegancka nuta palonego drewna, paczuli i kadzidła, z powodzeniem uzupełni bożonarodzeniową aranżację wnętrza. Przy zakupie dowolnego produktu, otrzymamy w prezencie zawieszkę o tej samej kompozycji zapachowej.


– Z radością przedstawiamy naszym Klientom serię zapachów skomponowanych przez Dorotę wraz z marką Aroma Home. To produkty nie tylko urzekające zapachem, ale i wykonane z najwyższej jakości francuskich kompozycji zapachowych, z których polski producent korzysta od początku swojej działalności. Wierzymy, że zajmą wyjątkowe miejsce w naszej ofercie dodatków dekoracyjnych i staną się idealnym uzupełnieniem wystroju wnętrza – mówi Magdalena Szarejko, Kierownik Marketingu home&you.

Zdjęcia Home & You

  Kolor żółty w mieszkaniu

Może Cię zainteresować: