Strona główna » Światło punktowe – oprawy ledowe

Światło punktowe – oprawy ledowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie punktowo rozmieszczonych opraw ledowych, które nie tylko wpiszą się w wystrój pomieszczeń, ale także stworzą w nich świetlną dekorację.

Dopełnieniem prawidłowo rozmieszczonego światła górnego oraz kinkietów montowanych na ścianach, może być  funkcjonalne i estetyczne oświetlenie ledowe.
W ofercie firmy BRITOP Lighting są trzy serie opraw, które możemy skomponować ze sobą w jednym pomieszczeniu – to kolekcje STEPS, CRISTAL i LIVE.
Dopełnieniem kuchennego oświetlenia będą oprawy ledowe montowane na cokołach szafek kuchennych, np. model Cube z kolekcji STEPS firmy BRITOP Lighting. Efektownie podświetlają meble. Ciekawym uzupełnieniem takiej aranżacji są oprawy ledowe zastosowane jako światło miejscowe. W takiej roli doskonale sprawdzą się modele z kolekcji CRISTAL zamontowane nad blatem kuchennym.
Oprawy BRITOP Lighting świecą z góry, z dołu lub światłem rozproszonym. Ponadto oświetlenie ledowe znajdzie zastosowanie jako system orientacyjny na schodach. Oprawy LIVE idealnie oświetlą stopnie na dole lub z góry, natomiast mleczna poświata, którą emanuje model Milky z serii STEPS podświetli poszczególne podstopnie. Oprawy z kolekcji  doskonale sprawdzą się także na przedpokoju. Dzięki temu bezpiecznie przejdziemy nocą do kuchni lub łazienki.

Oprawa CRISTAL  – cena od 88 zł/sztuka
Oprawa LIVE  – cena od 85 zł/sztuka
Oprawa STEP – cena od 39 zł/sztuka

zdjęcia www.britop.pl        

1 komentarz

Jola

Oprawy przy podłodze całkiem ok. Te wyżej jednak jak dla mnie lepiej spełniają swoją funkcję, kiedy są zamontowane pod szafkami wiszącymi. Wtedy lepiej oświetlą blat, na którym przygotowuje się posiłki. Ogólnie zależy czego się oczekuje i czy w kuchni się gotuje, czy ma po prostu wyglądać.

odpowiedz

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.