Światło punktowe – oprawy ledowe

Ważną rolę w aranżacji wnętrz odgrywa światło. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie punktowo rozmieszczonych opraw ledowych, które nie tylko wpiszą się w wystrój pomieszczeń, ale także stworzą w nich świetlną dekorację.

Dopełnieniem prawidłowo rozmieszczonego światła górnego oraz kinkietów montowanych na ścianach, może być  funkcjonalne i estetyczne oświetlenie ledowe.
W ofercie firmy BRITOP Lighting są trzy serie opraw, które możemy skomponować ze sobą w jednym pomieszczeniu – to kolekcje STEPS, CRISTAL i LIVE.
Dopełnieniem kuchennego oświetlenia będą oprawy ledowe montowane na cokołach szafek kuchennych, np. model Cube z kolekcji STEPS firmy BRITOP Lighting. Efektownie podświetlają meble. Ciekawym uzupełnieniem takiej aranżacji są oprawy ledowe zastosowane jako światło miejscowe. W takiej roli doskonale sprawdzą się modele z kolekcji CRISTAL zamontowane nad blatem kuchennym.
Oprawy BRITOP Lighting świecą z góry, z dołu lub światłem rozproszonym. Ponadto oświetlenie ledowe znajdzie zastosowanie jako system orientacyjny na schodach. Oprawy LIVE idealnie oświetlą stopnie na dole lub z góry, natomiast mleczna poświata, którą emanuje model Milky z serii STEPS podświetli poszczególne podstopnie. Oprawy z kolekcji  doskonale sprawdzą się także na przedpokoju. Dzięki temu bezpiecznie przejdziemy nocą do kuchni lub łazienki.

Oprawa CRISTAL  – cena od 88 zł/sztuka
Oprawa LIVE  – cena od 85 zł/sztuka
Oprawa STEP – cena od 39 zł/sztuka

zdjęcia www.britop.pl