Rustykalne panele

To najnowsza kolekcja paneli podłogowych Krono Original Claro i jednocześnie nowość na krajowym rynku. Podłoga o rustykalnym, dyskretnym i dostojnym połysku (struktura Rustical Gloss).

W procesie produkcyjnym zastosowano po raz pierwszy oryginalną technologię pokrywania powierzchni lakierem. Dzięki temu uzyskuje się rewelacyjny efekt: powstaje niepowtarzalna struktura panela, uwydatnienia się rysunek słojów drewna.

Panele z kolekcji Claro mają grubość 8 mm. To w zupełności wystarcza, by po ułożeniu powstała stabilna, trwała. Z powodzeniem można ją zastosować m. in. w sypialniach, pokojach dziennych, pokojach dla dzieci, garderobach czy w kuchniach.

Panele wyposażone są w system Aqua–Stop zabezpieczający przed przenikaniem wilgoci. Ich zaletą jest także specjalny opatentowany system ułatwiający montaż – łączenie typu Twin click (łączenie na podłużnych i poprzecznych krawędziach prostą metodą kliknięcia).

Panele podłogowe Krono Original Claro oferowane są w czterech rodzajach: Kasztan Szlachetny, Dąb Wirginia, Cyprys Kalifornijski, Dąb Brylantowy.

Klasa ścieraności: 31 AC3. Gwarancja na 12 lat.

Cena detaliczna: 35 – 39 zł/m2

Producent: Kronospan

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.