Strona główna » Rustykalne panele

Rustykalne panele

przez pytanieomieszkanie

To najnowsza kolekcja paneli podłogowych Krono Original Claro i jednocześnie nowość na krajowym rynku. Podłoga o rustykalnym, dyskretnym i dostojnym połysku (struktura Rustical Gloss).

W procesie produkcyjnym zastosowano po raz pierwszy oryginalną technologię pokrywania powierzchni lakierem. Dzięki temu uzyskuje się rewelacyjny efekt: powstaje niepowtarzalna struktura panela, uwydatnienia się rysunek słojów drewna.

Panele z kolekcji Claro mają grubość 8 mm. To w zupełności wystarcza, by po ułożeniu powstała stabilna, trwała. Z powodzeniem można ją zastosować m. in. w sypialniach, pokojach dziennych, pokojach dla dzieci, garderobach czy w kuchniach.

Panele zabezpieczone przed przenikaniem wilgoci?

Panele wyposażone są w system Aqua–Stop zabezpieczający przed przenikaniem wilgoci. Ich zaletą jest także specjalny opatentowany system ułatwiający montaż – łączenie typu Twin click (łączenie na podłużnych i poprzecznych krawędziach prostą metodą kliknięcia).

Panele podłogowe Krono Original Claro oferowane są w czterech rodzajach: Kasztan Szlachetny, Dąb Wirginia, Cyprys Kalifornijski, Dąb Brylantowy.

Klasa ścieraności: 31 AC3. Gwarancja na 12 lat.

Producent: Kronospan

  Winylowe panele podłogowe

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.