Na wysoki połysk – wciąż w modzie

Projektanci wnętrz chętnie sięgają po podłogę na wysoki połysk, łącząc ją z minimalistycznymi i nowoczesnymi elementami wystroju.

Deska barlinecka z linii Clasic – dąb lub buk family są pokryte połyskliwym lakierem. Stosowane jest wielowarstwowe pokrycie lakierem akrylowym, utwardzanym promieniami UV. Tak zabezpieczone podłogi pięknie wyglądają i są bardzo łatwe w utrzymaniu – wystarczy tylko ścierać kurz.
Jeśli po latach znudzi nam się lakier o wysokim połysku, deskę barlinecką można wycyklinować i ponownie polakierować np. lakierem matowym.
Deska barlinecka to podłoga wykonana z naturalnego drewna. Łączy w sobie zalety tradycyjnego parkietu z szybkością i łatwością montażu paneli. Wszystkie składniki użyte do produkcji spełniają normy ekologiczne, dlatego można ją układać w pokoikach dziecięcych i pomieszczeniach, w których przebywają alergicy.
Podłoga składa się z trzech warstw drewna, z których dolna i środkowa zbudowane są z surowca iglastego, natomiast warstwę dekoracyjną tworzy szlachetne drewno z gatunków rodzimych lub egzotycznych.

Kosztuje ok. 140 zł/m kwadratowy
Zdjęcie: Barlinek www.barlinek.com.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.