Ramka na nieskończoną ilość zdjęć

Co zrobić kiedy do ramki włożylibyśmy najchętniej kilkadziesiąt zdjęć naraz? Skorzystać z elektronicznej ramki – obejrzysz w niej zdjęcia jak w komputerze, nagrasz, uporządkujesz…

Ramka do zdjęć Philips PhotoFrame zapewnia wysokiej jakości obrazy, które możesz przeglądać, udostępniać i uporządkowywać bez konieczności korzystania z komputera. 8 calowy ekran o proporcjach obrazu 4:3 zapewnia optymalne wyświetlanie bez zakłóceń, a blasku zdjęciom dodaje technologia RadiantColor.
Zaawansowana technologia Collage Pro, zastosowana w nowej ramce Philips pozwala odtwarzać automatyczne pokazy slajdów w formie kolażu oraz edytować je dokładnie tak, jak chcesz. Wyposażona jest również w funkcję automatycznej orientacji pionowej lub poziomej, która umożliwia automatyczne wyświetlenie zdjęcia w odpowiednim trybie.
Ostre i żywe kolory zapewnia technologia imagen Pro, która pozwala na udoskonalanie zdjęć, zapewniając dokładniejsze i głębsze kolory oraz inteligentnie dopasowany kontrast. Ponadto technologia ta zapewnia ulepszone odwzorowanie koloru skóry i wyraźniejsze zdjęcia.
Na ramce można przechowywać nieograniczoną ilość zdjęć. Jest ona wyposażona w dodatkowe gniazdo kart SD, co zapewnia więcej miejsca na zdjęcia.

Możliwe jest kopiowanie i wklejanie zdjęć pomiędzy różnymi typami kart pamięci.
Urządzenie to wyposażone jest również  w czujnik Smart Power, który gwarantuje oszczędność energii, dzięki automatycznemu przyciemnianiu po wykryciu oświetlenia w otoczeniu. 

 Sugerowana cena detaliczna ramki Philips 8FF3CME to 669 zł

zdjęcie Philips

 

 

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.