Strona główna » Projekt kuchenny Twoich marzeń – stwórz go samodzielnie z Kreatorem Kuchni online

Projekt kuchenny Twoich marzeń – stwórz go samodzielnie z Kreatorem Kuchni online

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
projektowanie kuchni

Projekt kuchni, który zachwyca funkcjonalnością i stylem, stworzony w kilka minut w Twoim własnym domu? Z Kreatorem Kuchni imello.pl w swoim domowym zaciszu możesz poczuć się jak profesjonalny projektant! Sprawdź, jak w kilka chwil samodzielnie urządzić wymarzoną kuchnię.

Spis treści porady

Kreator Kuchni imello.pl – zobacz, co potrafi!

Czy wiesz, że do zaprojektowania wymarzonego kuchennego wnętrza potrzebujesz dosłownie kilka minut? Kreator Kuchni jest darmowym programem, który dostępny jest online na portalu imello.pl. To narzędzie, które działa automatycznie, a do tego doskonale zna wszelkie zasady funkcjonalnego i stylowego urządzania kuchni. Dzięki temu masz pewność, że stworzony przez Ciebie projekt kuchenny będzie świetnie się prezentować, ale będzie też praktyczny.

Samo projektowanie to jednak nie jedyna umiejętność Kreatora. – Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. I to bez specjalnych okularów! Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – zaznacza Krystian Karwacki z imello.pl. A zarejestrowani użytkownicy mogą także zapisać swój projekt, by móc edytować go w przyszłości.

Tylko 5 kroków do idealnego projektu kuchennego

Nie potrzebujesz żadnej wiedzy i umiejętności, by z Kreatorem Kuchni stworzyć perfekcyjny projekt kuchenny. Przez cały proces program prowadzi Cię krok po kroku, a gdy tylko chcesz, każdy z etapów czy pytań możesz pominąć.

Na początek Kreator poprosi Cię o wybór kształtu pomieszczenia oraz wprowadzenia jego wymiarów. Następnie na planie możemy zaznaczyć przyłącza oraz okna, przejścia, a także drzwi, jeżeli kuchnia stanowi osobne pomieszczenie. W kolejnym kroku zobaczysz fotografie przedstawiające eleganckie wnętrza, na podstawie których możesz wybrać styl aranżacyjny, który najbardziej Ci się podoba.

kreator kuchni online

Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

  Filtry w okapie - jak często trzeba wymieniać?

Teraz z podanych propozycji wybierasz kształt zabudowy kuchennej, jak również określasz swoje preferencje co do urządzeń AGD. Kreator wstępnie proponuje Ci 6 podstawowych sprzętów AGD, odnośnie do których możesz zaznaczyć konkretne opcje, np. to, czy w Twojej kuchni powinna znaleźć się lodówka wolnostojąca, czy do zabudowy, czy zmywarka ma być duża, czy mała, czy wolisz płytę indukcyjną czy gazową, a zlewozmywak dwu- czy jednokomorowy. Możesz też zaplanować dodatkowe sprzęty, takie jak pralka, ekspres do kawy, mikrofalówka oraz szuflada grzewcza. Jeżeli masz swoją ulubioną markę AGD, możesz wybrać ją z listy dostępnych producentów. imello.pl współpracuje z najlepszymi markami, takimi jak Amica, Beko, Bosch, Gorenje, Kernau, Samsung, Siemens oraz Whirlpool. I to właśnie urządzenia tych marek mogą znaleźć się w Twoim projekcie kuchennym.

projekt kuchni

Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Ostatni krok to wybór rodzaju mebli (dolna i/lub górna zabudowa) oraz określenie wzrostu użytkowników (wysoki, niski, średni wzrost) – w oparciu o tę informację kreator zaplanuje wygodną wysokość szafek. I to by było na tyle! Chwila cierpliwości i możesz zobaczyć kilka wizualizacji swojego projektu. A dla spersonalizowania efektu możesz jeszcze zmienić kolor podłóg, szafek, blatów czy ścian.

imello.pl – tu znajdziesz najpiękniejsze wnętrza

Kreator Kuchni jest oczywiście sercem imello.pl, ale sam program to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania portal. – Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – zapewnia e-marketing manager GT Group Barbara Jacek. Warto dodać również, że na imello.pl znajdziemy strefę okazji, w której czekają na nas promocje i rabaty obowiązujące w partnerskich studiach serwisu.

  Malowanie pokoju

To jak? Zaczynamy? Stwórz swój własny projekt kuchenny z Kreatorem Kuchni: https://www.imello.pl/zaprojektuj.

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.