Strona główna » Pomysł na ściany w otwartej kuchni

W kuchni będą białe meble, na podłodze fioletowe płytki. Jaki kolor płytek wybrać na ścianę pomiędzy szafkami? Jaki kolor na pozostałe ściany? Jaka sofa do salonu, który jest połączony z kuchnią – biała czy czarna?

W nowoczesnej kuchni zamiast płytek warto sprawić sobie fototapetę. Ożywi ścianę, wprowadzi kolor, formę i głębię. A wzorów jest co niemiara. Wysoka jakość materiału, z którego są wykonane (jakość marki 3M) oraz laminat. którym są pokryte to gwarancja wieloletniego użytkowania i odporność na uszkodzenia. Biały stół i fioletowe krzesła to dobre rozwiązanie. Krzesła w odcieniu podłogi staną się mniej widoczne, nadając wnętrzu lekkości i przejrzystości.

Z praktycznego punktu widzenia lepiej wybrać czarną sofę. Jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Jeśli zależy na elegancji biel byłaby wskazana. Białe kanapy to hit ostatnich targów mieszkaniowych oraz top produkt wszelkich katalogów meblowych. Zarówno biel, jak i czerń będzie współgrać z brązową deską barlinecką.
Całość proponuję pomalować na neutralne kolory. Wszelkie odcienie bieli i neutralnych szarości. Kolory z próbnika – NCS S 0300-N (przełamana ciepła biel) i NCS S 1000-N (szarość). Do zaakcentowania jednej ze ścian proszę wybrać odcień fioletu o dwa tony ciemniejszy od płytek w kuchni. Najlepiej w tym przypadku zabrać do sklepu płytkę i dobrać odpowiedni kolor.

Konsultacja Przemek Sieńkowski www.farbymyszak.pl

zdjęcie ArtofWall

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Okap tuba do kuchni czarno-białej

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.