Strona główna » Pokój dziecka – aranżacja dla małego pilota

Jedną z najpopularniejszych dziecięcych fascynacji jest latanie, a co drugi mały chłopiec chciałby zostać w przyszłości pilotem. Warto pomyślec o urządzeniu pokoju małego lotnika – przy pomocy dodatków i tkanin, a więc bez remontu i kupowania nowych mebli

Samoloty są wszechobecne w dziecięcych pokojach, a podniebne wyprawy to jeden z najczęstszych tematów zabaw przedszkolaków. Niezwykle ważne, aby dziecięce zainteresowania spotykały się ze zrozumieniem rodziców i były przez nich umiejętnie pobudzane.

Pomysłowa aranżacja pokoju dziecka

Jednym z elementów wspierania hobby malucha jest pomysłowa aranżacja jego pokoju. To przestrzeń relaksu i nauki, dlatego tak ważne, żeby nasze dziecko czuło się w niej komfortowo. Na przeciw gustom małych chłopców wyszła marka My Room oferująca meble dziecięce i dekoracje, która wprowadziła do swojej oferty kolekcję Aeroplanes.

Kolekcja Aeroplanes to zestaw tekstyliów i dekoracji, które przeobrażą pokój dziecięcy w lotnisku, na którym maluch będzie mógł się wcielić w rolę pilota samolotu lub helikoptera. Komplet składa się z pościeli, narzuty na łóżko oraz podpórek do książek. Motywem dekoracyjnym zdobiącym kolekcję są wspomniane samoloty i helikoptery, a całość utrzymana jest w modnym czerwono-niebiesko-białym zestawieniu kolorystycznym. Pościel i narzuta wykonane są w 100% z najwyższej jakości bawełny, dzięki temu bez problemu możemy prać je w pralce. Komplet przeznaczony jest na łóżko o maksymalnych rozmiarach 200 cm x 135 cm. Ciekawym uzupełnieniem kolekcji są solidnie wykonane podpórki do książek obszyte materiałem w biało-niebieską kratkę, które sprawią, że książki będą stały w idealnym porządku.

W ofercie salonu firmowego i sklepu internetowego My Room znajdziemy wiele innych dekoracji współgrających z charakterem kolekcji Aeroplanes.

zdjęcia My Room

  Okna PVC wystarczy tylko myć?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.