Płyty gazowe Samsung; nowoczesne, wygodne, bezpieczne

Płyty gazowe do zabudowy nie są urządzeniami, które znikają ze sklepów. Wręcz przeciwnie. Wciąż jest wielu zwolenników gotowania na gazie, więc producenci oferują coraz nowocześniejsze płyty gazowe, w różnych kolorach, wielkościach, z wygodnymi rusztami przystosowanymi do mycia w zmywarce. Są nowoczesne, wygodne i bezpieczne. Ze szkła lub stali nierdzewnej.

Płyty gazowe do zabudowy – wygodne rozwiązania

Nowe płyty gazowe Samsung mają płaskie powierzchnie i żeliwne ruszty przystosowane do mycia w zmywarce, łatwo utrzymać je w czystości. Aby zapewnić optymalne rozmieszczenie garnków i równomierną dystrybucję ciepła, na rusztach umieszczono wskaźniki, które ułatwiają ustawienie naczyń na środku palnika. Nowoczesna konstrukcja płyt zapewnia stabilność garnków o różnych rozmiarach i kształtach, a także umożliwia wygodne przesuwanie naczyń pomiędzy palnikami. Nowe modele wyposażono również w specjalną nakładkę na WOK, którą z pewnością docenią miłośnicy azjatyckiej kuchni. Zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

 

 

Większa moc palników

Płyty Samsung wyposażono w cztery palniki o wysokiej mocy – model NA64H3010AK o mocy 8.3 kW oraz NA64H3010AS, który może osiągnąć aż 9.6 kW mocy całkowitej – to skraca czas przygotowania posiłków. W  modelu NA64H3010BS o takiej samej mocy jak wyżej opisywane, płytę z palnikami ułożono w karo. Wszystkie płyty zaopatrzone zostały w czteroczęściowe ruszty żeliwne i wbudowaną w pokrętło zapalarkę.

Płyta gazowa na szkle lub stalowa

Do wyboru są płyty gazowe z czarnego szkła oraz ze stali nierdzewnej.

Ceny płyt gazowych:

* Model NA64H3010AK w czarnym szkle – 1399 zł
* Model NA64H3010AS w stali nierdzewnej – 1099 zł
* Model NA64H3010BS  z palnikami ułożonymi w karo – 1119 zł

zdjęcia Samsung

 

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.