Strona główna » Płyty gazowe Samsung; nowoczesne, wygodne, bezpieczne

Płyty gazowe Samsung; nowoczesne, wygodne, bezpieczne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Płyty gazowe do zabudowy nie są urządzeniami, które znikają ze sklepów. Wręcz przeciwnie. Wciąż jest wielu zwolenników gotowania na gazie, więc producenci oferują coraz nowocześniejsze płyty gazowe, w różnych kolorach, wielkościach, z wygodnymi rusztami przystosowanymi do mycia w zmywarce. Są nowoczesne, wygodne i bezpieczne. Ze szkła lub stali nierdzewnej.

Płyty gazowe do zabudowy – wygodne rozwiązania

Nowe płyty gazowe Samsung mają płaskie powierzchnie i żeliwne ruszty przystosowane do mycia w zmywarce, łatwo utrzymać je w czystości. Aby zapewnić optymalne rozmieszczenie garnków i równomierną dystrybucję ciepła, na rusztach umieszczono wskaźniki, które ułatwiają ustawienie naczyń na środku palnika.

Nowoczesna konstrukcja płyt zapewnia stabilność garnków o różnych rozmiarach i kształtach, a także umożliwia wygodne przesuwanie naczyń pomiędzy palnikami. Nowe modele wyposażono również w specjalną nakładkę na WOK, którą z pewnością docenią miłośnicy azjatyckiej kuchni. Zabezpieczenie przeciwwypływowe w postaci czujnika automatycznie odcina dopływ gazu w przypadku wykrycia nieszczelności.

Większa moc palników

Płyty Samsung wyposażono w cztery palniki o wysokiej mocy – model NA64H3010AK o mocy 8.3 kW oraz NA64H3010AS, który może osiągnąć aż 9.6 kW mocy całkowitej – to skraca czas przygotowania posiłków. W modelu NA64H3010BS o takiej samej mocy jak wyżej opisywane, płytę z palnikami ułożono w karo. Wszystkie płyty zaopatrzone zostały w czteroczęściowe ruszty żeliwne i wbudowaną w pokrętło zapalarkę.

Płyta gazowa na szkle lub stalowa

Do wyboru są płyty gazowe z czarnego szkła oraz ze stali nierdzewnej.

zdjęcia Samsung

  Piekarnik z funkcją pary

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.