Płyta gazowa w nowoczesnym wydaniu

Gotowanie na gazie nie zawsze musi łączyć się z klasyczną stylistyką urządzeń. Płyta gazowa 2CMI-4GLS B marki Mastercook umożliwia gotowanie na tradycyjnych palnikach gazowych, a jednocześnie na nowoczesnej płycie szklanej, i to w białym kolorze.

Płyta 2CMI-4GLS B to urządzenie, które idealnie łączy klasyczne gotowanie na gazie z nowoczesną stylistyką, w której zestawione zostały kontrastowo biel oraz czerń. Dzięki temu płyta prezentuje się elegancko i oryginalnie w każdym kuchennym wnętrzu. Model wyposażony jest w cztery palniki gazowe, umieszczone na tafli białego szkła hartowanego. Każdy z palników posiada niezależny, stabilny ruszt żeliwny i zapalany jest za pomocą automatycznych zapalaczy w pokrętłach, znajdujących się z przodu płyty. Urządzenie wyposażone jest ponadto w zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu, które w razie potrzeby odcinają dopływ gazu np. gdy płomień nagle zgaśnie.

Cena: około 700 zł


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.