Strona główna » Panele – komfort prawdziwego drewna i gwarancja na 20 lat

Panele – komfort prawdziwego drewna i gwarancja na 20 lat

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Polimeryzowane panele podłogowe serii My Style i Brilliance Floor koncernu Kronospan to połączenie komfortu i ciepła podłogi drewnianej z zaletami laminowanych paneli podłogowych.

Panele podłogowe „High Definition Design” Kronospan mają szeroki wybór dekorów – od naturalnego olejowanego drewna do podłóg o wysokim połysku. Są też bardzo trwałe na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest gwarancja producenta na nawet 20 lat. Polimeryzowane panele serii Brilliance Floor i My Style można kupić już w prawie 200 najlepszych sklepach z podłogami.

Dzięki technologii polimerowej podłoga Brilliance Floor i My Style jest wyraźnie cichsza od laminatu, nie wymaga dodatkowego wyciszenia, dzięki czemu uzyskano efekt cichej podłogi drewnianej lub elastycznej.
Wyraźnie cieplejsza i bardziej delikatna w dotyku – jak prawdziwe drewno. Wykończenie powierzchni daje poczucie komfortu porównywalne z użytkowaniem lakierowanego lub olejowanego drewna.

Powłoka polimerowa wykorzystywana w panelach Brilliance Floor i My Style jest elastyczna i o wiele grubsza niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych, dzięki czemu jest bardziej odporna na uderzenia, a ewentualne zarysowania są mniej widoczne niż w przypadku zwykłego „laminatu”.
BrillianceFloor
to panele dające efekt naturalnego drewna, mogą być matowe lub błyszczące.

zdjęcia Kronospan

  Czy panele można kłaść na starą podłogę?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.