Strona główna » Panele do łazienki

Panele do łazienki

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

W ofercie Komfortu pojawiły się laminowane panele LAGUNA, które są przeznaczone właśnie do łazienek, a producent daje na nie aż 10 lat gwarancji.

W przypadku paneli laminowanych problemu nie stanowi sama powierzchnia paneli, ale miejsca ich łączenia, przez które wilgoć mogła się dostać do środka panela wypaczając go.

Nowatorski montaż paneli do łazienki

Swoje właściwości podłoga Ouick Step Laguna zawdzięcza przede wszystkim nowatorskiej metodzie jej montażu. Cały zestaw składa się bowiem z paneli szerokości 10 cm i długości 138 cm oraz specjalnie ukształtowanego, gumowego paska, który – wkładany w łączenie paneli – czyni podłogę nieprzemakalną. Dzięki elastycznemu połączeniu wzdłuż długiej krawędzi, podłoga przypomina wyglądem pokład okrętu, czy żaglowca.

Panele dostępne są w 2 egzotycznych kolorach, merbau i teak szary. Oczywiście podłoga nadaje się do ułożenia także w salonie. W takim przypadku gwarancja producenta wynosi aż 25 lat.

Klasa ścieralności paneli Ouick Step Laguna wynosi 32, co oznacza, że są przeznaczone do pomieszczeń intensywnie użytkowanych. Mają grubość 8 mm.

Dostępne w sieci sklepów Komfort, w cenie 149 zł/m2.

zdjęcia Komfort

  Montaż podłogi samodzielnie czy z ekipą?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.