Strona główna » Oświetlenie, które zmienia przestrzeń: Plafon Bocadella

Oświetlenie, które zmienia przestrzeń: Plafon Bocadella

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
plafon bocadella czarny

Czym jest światło, jeśli nie magią kształtującą przestrzeń?

Wybierając elementy wyposażenia naszego domu czy mieszkania, często skupiamy się na meblach, kolorach ścian, dodatkach. Ale czy zastanawialiśmy się kiedyś, jak ogromną rolę odgrywa oświetlenie? Jeden dobrze dobrany plafon może całkowicie odmienić charakter wnętrza, tworząc nastrojową atmosferę lub stając się funkcjonalnym punktem koncentrującym uwagę na szczegóły. Plafon Bocadella 1 98319 12xE27 czarny to właśnie taki element – nie tylko oświetla, ale i inspiruje.

Styl, który przemawia przez formę

Utrzymany w stylu loft, który cieszy się niesłabnącą popularnością, Bocadella przyciąga uwagę surowością formy i elegancją koloru. Czarny kolor konstrukcji wykonanej ze stali nierdzewnej wprowadza poczucie stabilności i trwałości. Nie bez znaczenia jest fakt, że taka powierzchnia jest odporna na uszkodzenia oraz niezwykle łatwa w czyszczeniu – to cechy szczególnie cenione w codziennym życiu.

Praktyczne aspekty

  • Średnica: 92 cm
  • Wysokość: 36 cm
  • Maksymalna moc: 60 W
  • Rodzaj gwintu: E27
  • Ilość źródeł światła: 12 szt
  • Klasa szczelności: IP20

Oryginalność w najdrobniejszych detalach

Inspiruje oryginalnością kształtu, który sprawdzi się w różnych aranżacjach – od kuchni i jadalni, przez salon, aż po przestrzenie biurowe. 12 punktów świetlnych to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale i droga do stworzenia wyjątkowego klimatu, gdzie każdy promień światła podkreśla charakter wnętrza.

„Światło to najprostszy sposób, aby dodać życia przestrzeni, która bez niego pozostawałaby niezauważona.” – twierdzą projektanci. Bocadella to potwierdzenie tej myśli.

Gwarancja jakości – Plafon Bocadella

Komfort psychiczny zapewnia też 2-letnia gwarancja producenta. Wybór Bocadella to inwestycja w jakość i design, który przetrwa lata.

  LED – oświetleniowe rozwiązanie przyszłości

Plafon Bocadella

Wybierając Plafon Bocadella 1 98319, wybierasz nie tylko oświetlenie, wybierasz element dekoracji, który ma moc zmiany otoczenia. Niezależnie od tego, czy preferujesz surowe loftowe wnętrza, czy elegancko nowoczesne przestrzenie, Bocadella dostosuje się do Twoich potrzeb i wizji.

Daj się zainspirować światłem, które staje się ważną częścią Twojego życia i każdego dnia pomaga tworzyć historię Twojego domu. Odwagi w tworzeniu przestrzeni, w której będziesz się czuł najlepiej!

Źródło:komfort.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.