Strona główna » Oprawy LED na schodach

Oprawy LED na schodach

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Oprawy LED ze stali, aluminium, szkła podświetlą w dyskretny sposób schody, cokoły i witryny meblowe. Kolekcję praw STEP zaprojektował Jaco Design.

Kolekcja STEPS składa się z dwóch modeli: STEP Milky oraz STEP Cube. Każda z tych opraw daje inny efekt świetlny i może być wykorzystana w konkretnej aranżacji.

STEP Milky z charakterystycznym ukierunkowaniem światła w dół, zaprojektowany został głównie z myślą o podświetlaniu stopni i podstopni na schodach.  Oprawa pozwala wydobywać piękno materiału użytego do wykonania schodów, łącząc doznania estetyczne z funkcjonalnością i bezpieczeństwem ich użytkowania. 

STEP Cube  dzięki podłużnej poziomej formie umożliwia oświetlanie węższych przestrzeni zrównoważonym światłem skierowanym w górę i w dół. Niewielki rozmiar oprawy idealnie nadaje się do aranżacji w podstopnicach, na cokołach meblowych tuż nad podłogą oraz w oszklonych witrynach.

W modelach serii STEPS zastosowano energooszczędne diody LED, dzięki czemu oprawy pobierają niewielką ilość energii elektrycznej – 0,3 W i 0,6 W. Pozwala to na uzyskanie jasnego strumienia białego światła przy niewielkim poborze energii.
Proste, minimalistyczne w formie oprawy mają wymiary od 25 do 55 mm wysokości oraz od 20 do 56 mm szerokości.  Oprawy LED STEPS cechuje też niezwykła trwałość użytkowania sięgająca nawet do 40-50 tysięcy godzin. Źródło światła jakim są diody LED użyte w oprawach STEPS nie wytwarzają promieniowania nadfioletowego UV i podczerwonego IR, nie nagrzewają się, działają pod niskim napięciem 12V, są więc bezpieczne w użytkowaniu.  Oprawy z serii STEPS montuje się poprzez łatwe klejenie, co pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni za pomocą światła.  

Cena STEP Milky: ok.  32 zł netto
Cena STEP Cube: ok. 36 zł netto

www.britop.pl

  Inteligentne oświetlenie to przyszłość automatyki domowej

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.