Strona główna » Nietypowy grzejnik do pokoju potrzebny!

Nietypowy grzejnik do pokoju potrzebny!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nie podobają mi się zwykłe grzejniki, wyglądające jak kawał blachy. Chciałabym coś ciekawego, innego, ładnego. Widziałam sporo takich grzejników łazienkowych, ale do pokoju nie. Czy jest coś takiego?

Owszem. Np. grzejniki firmy Zehnder. Tzw. grzejniki wielofunkcyjne. Mogą być wyposażone w lustro, jak zehnder yucca mirror czy zehnder nova mirror. Są one tak dekoracyjne, że element lustrzany niemal zupełnie odwraca uwagę od elementów grzewczych. Standardowym kolorem jest biały RAL 9016, ale możliwe są również wszystkie kolory z palety Zehnder oraz wykończenie chrom.

Innym pomysłem mogą być grzejniki-ławki. W modelach takich jak zehnder charleston relax, zehnder charleston bank czy zehnder charleston bank radiator grzejnik o konstrukcji członowej ukryty jest pod siedziskiem. W dwóch pierwszych produktach żeberka są pionowe, natomiast trzeci złożony jest z poziomych elementów grzewczych. zehnder charleston relax jest dostępny w dwóch długościach – 800 i 1000 mm (łącznie z ławeczką), ma wysokość 435 mm. Dwa pozostałe produkuje się „na miarę”.

Wszystkie można zamówić do wyboru w  700 odcieniach.

Zobacz też www.zehnder.pl

  Czy warto mieć dwa agregaty w lodówce?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.