Strona główna » Niepowtarzalne meble

Idealna aranżacja to taka, która łączy komfort użytkowania z oryginalnym designem. Niestety, w dobie masowej produkcji niepowtarzalność i jakość stały się towarem deficytowym. Czy jesteśmy skazani na taśmowe, pozbawione indywidualnego charakteru meble?

Znudzonych jednolitym asortymentem sklepów wnętrzarskich, na pewno zainteresuje trend, zrywający ze standaryzacją i banałem. Krótkie, unikalne serie mebli wykańczanych ręcznie i ze szczególną dbałością o detal – taką prppozycję ma polska firma JADIK, która od lat działa z powodzeniem na wymagającym rynku Europy Zachodniej. Od niedawna jej oferta dostępna jest również w polskich salonach wnętrzarskich, co daje nadzieję na powrót stylowych aranżacji z prawdziwym drewnem i najwyższej jakości tkaninami w roli głównej. 
Kolekcja krzeseł RAFAEL ma oryginalną formę i misterne wzornictwo, za którymi kryje się praca ludzkich rąk, a nie maszyny. Solidny stelaż z litego drewna bukowego i aksamitny, przyjemny w dotyku materiał sprawią, że usiądziesz… z wrażenia
RAFAEL – producent: JADIK
 www.jadik.pl

  Przepych, glamour, piękne meble

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.