Strona główna » Najłatwiejszy sposób na ocieplenie pokoju

Najłatwiejszy sposób na ocieplenie pokoju

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wynajmuję mieszkanie, w którym nie zostanę zbyt długo. Jest „zimne”, przez co nie czuje się w nim komfortowo. W jaki sposób mogę sprawić, żeby stało się bardziej przytulne, a jednocześnie nie ponieść zbyt wysokich kosztów?

Najprostszym sposobem na poprawienie wyglądu mieszkania i sprawienie, że stanie się ono bardziej przytulne jest dodatnie tkanin i dodatków uszytych z tkanin. Zaletą dodatkową jest fakt, że zawsze przy przeprowadzce można je ze sobą zabrać. Trzeba jednak pamiętać, że powinny to być tkaniny, takie jak: miękkie lny, plusze, bawełny, muśliny, sztruksy, aksamity oraz futra. Ważna jest także kolorystyka, która powinna pochodzić z gamy kolorów ciepłych np. czerwienie, pomarańczowy, żółty, brązowy i beże oraz pochodne tych kolorów.
Aby ocieplić mieszkanie warto wykorzystać działanie tkanin przyozdabiając odpowiednio okna, stół, ale także kanapy i łóżka. Warto zainwestować w ciekawą zasłonę na okno, poduszki czy narzutę na łóżko. Dobrze zaprojektowana narzuta może zmienić wygląd całej sypialni, a ciekawe poduszki dodadzą ciepła salonowi.
Na zdjęciu brązowa poduszka, która ociepla mieszkanie kolorem, a mieniące się złote drobinki dodatkowo złotawym światłem.
Poduszka ze sklepu www.catinside.com

Konsultacja i zdjęcie www.catinside.com

  Aneks wypoczynkowy w pokoju dziennym

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.