Strona główna » Mieszkanie w bieli

Chciałabym położyć na podłodze w całym mieszkaniu, poza kuchnią i łazienką, panele w kolorze Dąb calvados. Poza tym w salonie planuję biały narożnik i meble w kolorze drewna zbliżonego do koloru paneli. Na głównej ścianie, na której jest podłączenie do sprzętu RTV chciałabym położyć kamień dekoracyjny Avignon Sahara lub Nicea Biały. Jakie dekoracje najlepiej dobrać? Całe mieszkanie chciałabym utrzymać w podobnej kolorystyce – czy nie będzie zbyt nudno? Czy warto gdzieś jeszcze umieścić kamień?

Porada projektanta

Propozycja położenia [textmarker color=”C255B7″ type=”text color”]kamienia dekoracyjnego [/textmarker] nicea biały jest bardzo ciekawa, choć raczej nie polecam kłaść go w innych miejscach niż tylko ściana z telewizorem. Z jednym wyjątkiem – jeżeli ma Pani gdzieś w mieszkaniu słup, to można go również obłożyć kamieniem.
Pomysł na utrzymanie mieszkania w jednakowej tonacji jest bardzo dobry! Szczególnie dotyczy to małych mieszkań. Proszę się tego konsekwentnie trzymać. Dekoracje? Może wzorzyste poduszki, które można od czasu do czasu zmieniać, ciekawe duże chromowane czy stalowe misy i patery. Do tego proste zasłony w oknach nadadzą ciepły charakter wnętrzu. Proszę pamiętać o zasadzie mniej znaczy więcej.

Konsultacja i projekt wnętrza na zdjęciu Marina Suchorska www.quadrat.pl

  Jaki kolor ścian do mebli wenge

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.