Strona główna » Meblozabawki Baby Vox pobudzają rozwój psychoruchowy dziecka

Meblozabawki Baby Vox pobudzają rozwój psychoruchowy dziecka

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ptak Niegłuptak projekt Rozalii Lenartowicz i Zuzanny Wachowiak – to meblozabawka łącząca funkcję wieszaka, miary wysokości dziecka oraz ruchomej zabawki. Dziecko stopniowo uczy się abstrakcyjnych pojęć „miary”, „wagi” i „przechowywania”, a także pewnych zasad fizyki i geometrii, obserwując zjawisko równowagi i przeciwwagi.

Zabawa związana z podnoszeniem, opuszczaniem, zawieszaniem i zdejmowaniem rozwija motorykę dziecka, co przyspiesza jego rozwój poznawczy. Występuje w dwóch rożnych zestawach kolorystycznych – odcieniach żółtego (aktywność umysłowa, twórczość) i niebieskiego (dynamizm, kreatywność i inspiracja). 

„Swing – strefa zabawy” zaprojektowany przez Martę Wycech to meblozabawka łącząca funkcję bujaka – huśtawki dla dwójki dzieci, a po odwróceniu – stolika z siedziskami jako miejsce do malowania, zabawy. Swing uaktywnia motorykę dziecka i przyspiesza jego rozwój poznawczy. Dziecko może testować go na wiele sposobów, sprawdzać do czego służy dany wariant. Występuje w łączonej pastelowej kolorystyce niebieskiego i szarego.  www.baby.vox.pl
 

  Bezpiecznie, zabawnie i na lata - takie są meble!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.