Strona główna » Kuchnie znanych osób

Kuchnie znanych osób

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zapraszamy do odwiedzenia kuchni znanych osób. To kuchnie nowoczesne i klasyczne, w domach i budynkach wielodzinnych. Wszystkie są ulubionym miejscem domowników.

Kuchnia biała
(na zdjęciu powyżej)- tu gotuje Katarzyna Dowbor, spikerka, dokumentalistka, felietonistka. Kuchnia to prawdziwe serce domu pani Katarzyny i to właśnie od niej zaczęła jego urządzanie. Uwagę zwraca ogromna liczba szuflad – te bowiem gospodyni uważa za najpraktyczniejsze schowki. Dominuje tu biel, a przełamują ją czerwone dodatki – lampy nad stołem, dekoracje.

Kuchnia czarna – tu gotuje Michał Milowicz
, aktor teatralny, musicalowy i filmowy, wokalista. Wystrój otwartej na pokój, małej kuchni nawiązuje do kolorystyki pokoju dziennego – jak uważa pan domu, w małym wnętrzu wszystko musi współgrać. Meble kuchenne i barek zrobiono z takiego samego ciemnego drewna. Podłoga w kuchni i ściana nad blatem są wyłożone marmurem w piaskowym odcieniu.Kuchnia w stylu angielskim, biała
– tu gotują Bogumiła Wander, dziennikarka, prezenterka i spikerka telewizyjna oraz Krzysztof Baranowski, żeglarz, kapitan jachtowy żeglugi wielkiej, dziennikarz. W całym domu przeważa miły dla oka styl angielski ozdobiony elementami w stylu glamour. Podobnie jest w kuchni, w której dominuje biel i beż. Pani Bogumiła wszystko urządziła sama, dokładnie planując każdy szczegół.

Kuchnia minimalistyczna – tu gotują Joanna Orleańska, aktorka i Paweł Orleański, aktor, prezenter telewizyjny.
Panuje tu kuchenny minimalizm – szafki z lakierowanej płyty MDF mają idealnie gładkie fronty bez uchwytów. Ściana nad blatem jest wyłożona płytkami ceramicznymi imitującymi kamień. Wśród tak prostych form najbardziej dekoracyjne wydają się krzesła ustawione przy okrągłym stoliku.

Kuchnia w stylu prowansalskim – tu gotuje Anna Popek, dziennikarka, prezenterka telewizyjna.
Mieszkanie zostało kupione z drugiej ręki, a w spadku po poprzednich właścicielach zostały kuchenne meble. Zrobione z malowanej płyty MDF, nawiązują do klimatów Prowansji. Aby podkreślić ten styl, pani domu zawiesiła w oknie roletę w kwiatowy wzór.

  Kolory kuchni otwartej na pokój

Materiał pochodzi z

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.