Strona główna » Krzesła plastikowe – do domu, na balkon, do ogrodu

Krzesła plastikowe – do domu, na balkon, do ogrodu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Plastik to kolor i lekkość. Kolorowe krzesła o ciekawych kształtach projektanci proponują zarówno do mieszkania, jak i na balkon, taras, do ogrodu. Firma Nowy Styl ma w swojej ofercie nowe krzesła z plastiku. Kolory niemal dowolne – od bieli, czerni po pistację, błękit, czerwień.

Na balkon, taras, do ogrodu
Krzesło El Sol to włoski projekt spod ręki Giancarlo Bisaglia. Lekkie krzesło o specjalnych  właściwościach doskonale sprawdza się w otwartej przestrzeni i miejscach o podwyższonej wilgotności. El Sol jest dostępny w sześciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, pistacjowym, piaskowym i czerwonym, które nie tracą intensywności dzięki zabezpieczeniu filtrami UV. Krzesła można łatwo zestawiac jedno na drugie, co ułatwia ich przechowywanie. Idealne na balkon, taras, do ogrodów.
Wymiary: wysokość 82,5 cm, szerokość siedziska: 45 cm, głębokość: 40 cm. Cena 282 zł.

Krzesło Soleil
zaprojektował duet Paolo Scagnelatto & Jeremiah Ferrarse. To dowód, że nawet plastikowe krzesło można zaprojektować z pomysłem – trudno nie zauważyć ciekawych detali, jak wysunięte tylne nogi czy nietypowy kształt podłokietników. Siedzisko może być w pięciu kolorach do wyboru: biały, pomarańczowy, zielony, beżowy i czerwony. Nogi krzesła są z aluminium. Krzesło posiada właściwości antystatyczne. 
Wymiary: wysokość 80,5 cm, szerokość siedziska: 48,5 cm, głębokość: 43 cm. Cena 265-283 zł.

Nowoczesne mieszkanie

Fano to krzesło figlarne, zaprojektowane przez Studio 999Design. Wykonane z matowego plastiku, ze zintegrowanymi podłokietnikami. Ręcznie polerowana rama dodaje elegancji. Fano to 7 energetycznych kolorów, od bieli, przez zieleń, pomarańcz aż do pięknej purpury i czerni. Krzesła można zestawiać jedno na drugie.
Wymiary: wysokość 87 cm, szerokość siedziska 53 cm, głębokość 43 cm. Cena 283-320 zł.

Krzesło Fondo ma nietypową formę i żywe barwy. Błyszczącą powierzchnię podkreślają ręcznie polerowane ramy, dostępne w kilku kolorach. W jednym krześle można połączyć różne kolory, wybierając spośród 7 barw siedzisk i 5 barw ram. To projekt studia 999Design. Krzesło dostępne również w wersji hoker, dla miłośników nietypowych rozwiązań.
Wersja klasyczna. Wymiary: wysokość 83 cm, szerokość siedziska: 45 cm, głębokość: 41 cm. Cena 260-295 zł. Hoker – wysokość 110 cm, szerokość siedziska: 45 cm, głębokość: 41 cm. Cena 301-345 zł.

www.nowystylgroup.com

  Meblościanka do małego i dużego salonu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.