Strona główna » Konkurs MOJE MOTTO rozwiązany

Konkurs MOJE MOTTO rozwiązany

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Konkurs MOJE MOTTO rozwiązany!

Otrzymaliśmy ponad 300 bardzo ciekawych prac. Różne motta prowadzą Was przez codzienność, różne Was motywują.

Wybraliśmy cztery prace i ich autorów nagrodziliśmy napisami 3D marki DEKOSIGN

Główne nagrody, czyli wybrane napisy dekoracyjne na ścianę marki DEKOSIGN o wartości do 170 zł otrzymują:

* Tomasz Adamek – „Mój ulubiony cytat motywujący do działania to zdanie amerykańskiego przedsiębiorcy Henry’ego Forda: “Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.” Cytat ten przypomina mi, że wszystko co wydarzy się w moim życiu i wszystko, co w nim osiągnę zależy tylko i wyłącznie ode mnie. Każdą umiejętność można wyćwiczyć i w każdej dziedzinie możemy być najlepsi, jeśli tylko poświęcimy odpowiednio dużo czasu na trening!

* Paweł Kowalski – „Mój ulubiony cytat, który jest także moim mottem życiowym to: „Musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie: Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić”. Jest to cytat z filmu „Chłopaki nie płaczą”. Wbrew pozorom jest to film, który ma swoje drugie dno. Jako dzieciak, czy nastolatek uważałem, że film – i ten cytat jest… po prostu śmieszny. Teraz mam 25 lat i odnajduję w nim głęboko skrytą prawdę życiową. Poszedłem na studia, ukończyłem je, później zaczęła się praca. Okazuje się, że zajmuję się czymś co mnie totalnie nie kręci, nie interesuje. Po prostu: nie lubię swojej pracy. I teraz doceniam ten beztroski czas, gdy mogłem robić to, co lubię. Na studiach próbowałem różnych zajęć. Ale były to zajęcia, które mnie pasjonowały. Wówczas, zamiast 'pociągnąć’ tamte tematy, skupiałem się na ukończeniu studiów. Dziś wiem, że gdybym zarabiał mniej, ale robił to co lubię, byłbym dużo szczęśliwszym człowiekiem i pracy nie traktowałbym jako mus, tylko jako przyjemność. I wciąż mocno rozważam porzucenie wykształconego zawodu i pójście za tym, co mówi ten cytat. Jestem w połowie drogi. Odpowiedziałem sobie na pytanie „Co lubię w życiu robić”. Teraz czas na kolejny krok. „Zacznij to robić”.

  Dodatki do mieszkania - egzotyka i piękne kolory

Dwa wyróżnienia nagrodziliśmy napisami HOME

* Magdalena Sieniawska – „it’s kind of fun to do the impossible” powiedział kiedyś Walt Disney. W pracy naukowca codziennie stąpam po granicy między możliwym i niemożliwym. Codziennie też staram się iść bardziej w stronę niemożliwego i ekscytującego, niż możliwego i znanego. Dlatego cytat Disney’a jest zawsze w moim sercu.
* Sara Kieres – moje życiowe motto mówi, że „JUTRO JEST ZAWSZE WOLNE OD BŁĘDÓW”. Przypomina mi o tym, co jest dla mnie najważniejsze, czyli o kroczeniu własną ścieżką, nieoglądaniu się na osądy innych, podejmowaniu wyzwań, dążeniu do wyznaczonych celów i walce o marzenia, nawet jeśli wydają nam się one trudne do spełnienia. A małe potknięcia nie powinny nas zniechęcać, bo nowy dzień zawsze daje nam nowe możliwości.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Może Cię zainteresować: