Strona główna » Kolory zmieniają pokój

To był przeciętnie urządzony pokój – jak w wielu polskich mieszkaniach. Królowały beż i brąz. Zmiana koloru ścian i poduszek unowocześniła wnętrze.

W programie TVP2 i miesięcznika Claudia „Akcja Stylizacja”! projektanci poddali metamorfozie niewielki salon. Celem było odświeżenie pokoju gościnnego oraz jego optyczne powiększenie. W pokoju są klasyczne meble Genua z oferty Black Red White.
Najważniejszą zmiana było pomalowanie ścian na nowy kolor i to zmieniło mały salon we wnętrze z indywidualnym charakterem. Projektanci zdecydowali się na wykorzystanie odważnego zestawienia kolorystycznego. Ściany pomalowano na kolor musztardowo-zielony, a do tego wprowadzono turkusowe dodatki. Efekt supernowoczesny!
Modne kolory ścian zestawiono z solidnymi, masywnymi meblami Genua. Prosta bryła w połączeniu z klasycznymi nóżkami oraz subtelnymi uchwytami doskonale wkomponowała się w aranżowane wnętrze. Zestaw w kolorze ‘dąb wenge’ dopełniają dodatki dekoracyjne Black Red White, w tym: poduszki w odcieniach szarości i turkusu, wazony oraz świecznik.

www.brw.com.pl

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  W kolorze soczystej papierówki - kuchnia

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.