Strona główna » Kolory Świąt w mieszkaniu

Kolory Świąt w mieszkaniu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Złoty, biały czy czerwony – jaki kolor mają święta Bożego Narodzenia? Modne świąteczne aranżacje wnętrz w kilku stylach i w kilku kolorach.

Nowoczesny szyk złota i czerni
Połączenie czerni i złota to idealny sposób na święta w stylu glamour. Minimalistyczne ozdoby podkreślają elegancję i wyrafinowanie domowników. Niebanalna dekoracja, brak przepychu, a zarazem podkreślenie świątecznego charakteru to kwintesencja szykownych świąt. Biało-czarne talerze ze złotą lamówką zostały ustawione na czarnym stole bez obrusu, świątecznego ciepła dodaje blask złotych świec oraz świątecznych ozdób.

Iskry w powietrzu bieli i srebra
Jeśli chcemy stworzyć urok białych świąt także w domu, użyjmy do aranżacji palety bieli i srebra. Białe, kryształowe i metaliczne ozdoby powinny być w centrum uwagi. Nawet jeśli zdecydujemy się na użycie kolorowych dodatków, koniecznie niech to będą pastele! Delikatny róż lub błękit jeszcze bardziej podkreśli biel świątecznego stołu lub choinki.

Tradycyjne świąteczne kolory – czerwień i zieleń
Jednym z ulubionych świątecznych trendów jest połączenie soczystej zieleni choinki z czerwienią świątecznych ozdób. Nowoczesne, a zarazem tradycyjne wnętrze wprowadza każdego w wyśmienity nastrój oczekiwania na świąteczną kolację.

Ściany zostały pomalowane farbami PARA Paints.

Zdjęcia PARA Paints

  Kolor żółty

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.