Kolory ścian do mebli olcha

Jaki kolor ścian wybrać, by komponowały się z meblami kuchennymi w kolorze olcha? Płytki na ścianę będą w kolorze jasnego beżu (Paradyż carioca beige), a na podłogę brązowe (Cersanit tenero brown). Blat ciemny brąz. Kuchnia jest otwarta na pokój, w którym będą ciemnobrązowe meble. Jaki kolor ścian w pokoju?

W pani kuchni i pokoju idelanie sprawdzi się zestawienie kolorów, które pokazujemy obok. Naszą inspiracją był kolor rumianku marki California Paints (kolor ma nazwę Sun Surpise DE5409). W połączeniu z ciemnym brązem daje klasyczne wykończenie.
Proponuję użyć specjalnej farby do malowania kuchni i łazienki. Firmy California Paints jest np. farba Kitchen & Bath Eggshell Enamel z Microban (bardzo odporna, akrylowo-lateksowa, o półmatowym stopniu wykończenia, łatwo się rozprowadza, zapobiega przywieraniu odprysków, doskonale kryje). więcej o farbach do kuchni i łazienki znajdziesz tu
Kompozycja ciepłych kolorów stworzy przyjemną atmosferę, sprawdzi się i podczas słonecznych poranków i zimowych wieczorów. Barwa Rustic Taupe DE6129 czyli odcień koloru szarego wnosi niezbędny akcent neutralności. Można nim pomalować pozostałe ściany. Białe sufity i dodatki w kolorze tytoniu oraz begonii dopełnią całość.

Konsultacja www.myszakiwspolnicy.pl

zdjęcie Przemek Sieńkowski

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.