Strona główna » Kolorowy styl Pulpo w sklepie Fabryka Form

Kolorowy styl Pulpo w sklepie Fabryka Form

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Fabryka Form po raz pierwszy w Polsce prezentuje pełną kolekcję produktów znanego niemieckiego producenta – Pulpo, który specjalizuje się w wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz z lakierowanej proszkowo stali, w bajecznych kolorach.

Wzornictwo Pulpo to połączenie humoru, żywych kolorów oraz oryginalnych pomysłów. Charakteryzująca się geometrycznym stylem misa Bucky może być tu najlepszym przykładem. Jej zbudowane z połączonych trójkątów i pomalowane na intensywne kolory ściany przyciągają wzrok stając się wspaniałym dodatkiem do nowoczesnego wnętrza.

Prostota, atrakcyjna forma, humor leżą u podstaw takich projektów jak lampa Bendino, stolik Wannabe czy seria podwójnych stolików Makrame

Produkty Pulpo urzekają intensywnymi kolorami oraz oszczędną formą, budzą uśmiech na
twarzy i doskonale wzbogacają nowoczesne wnętrza. Mogąc przy tym pochwalić się wysoką jakością
wykonania i trwałością, stają się atrakcyjną propozycją, obok której trudno przejść obojętnie.

 O sklepie Fabryka Form:
Hasło przewodnie tego sklepu to "Mieszkać pięknie"! W ofercie są produkty wyjątkowe, ikony wzornictwa, wyróżniające się formą, jakością, funkcjonalnością. Fabryka Form to kilkanaście tysięcy produktów w ofercie, asortyment ponad 50 producentów zebrany w jednym miejscu, tysiące zamówień zrealizowanych w ciągu 5 lat działalności.

www.fabrykaform.pl

  Fioletowe ściany - co do nich pasuje?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.