Kolorowe żabki – uchwyty do mebli dla dzieci

Kolekcja uchwytów Gamet do mebli dziecięcych, z lubianym przez najmłodszych motywem „żabki”, została zaprojektowana przez Tomasza Rudkiewicza.  Kolorowe i zabawne uchwyty, gałki, wieszaki w sam raz do pokoju dziecka.

W zależności od wystroju pokoju można wybierać między niebieskimi, zielonymi, różowymi i pomarańczowymi dodatkami, które dodadzą meblom niepowtarzalnego charakteru. Projektując meble i dodatki dla najmłodszych zwraca się szczególną uwagę na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Zarówno uchwyt, gałka, jak i wieszak mają łagodne, zaokrąglone kształty, które są bezpieczne dla dzieci.
W skład kolekcji wchodzą: uchwyt DU05 w rozstawie 96 mm, gałka DG05  oraz wieszak DW05. Uchwyty są wykonane z tworzywa. Dzięki nim zwykłą, prostą szafkę czy biurko można odmienić w kilka chwil – wystarczy wkręcić nowe uchwyty lub gałki!
   
Dostępne kolory: R0026 – pomarańczowy; R0027 – jaskrawy zielony; R0065 – niebieski ; R4003 – różowy

Zdjęcia: Gamet


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.