Kolorowe sofy Mafuf

Sofa Mafuf HM Design ma prostotą formę, a jej największym walorem są kolorowe tkaniny obiciowe ITALVELLUTI z kolekcji Perception.

Kolekcja MAFUF, której projektantką jest Anna Szuflicka to meble wypoczynkowe składające się m.in. z dwu- i trzyosobowej sofy oraz fotela. Prostota formy oraz regularność kształtów powoduje, że sofy idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Sofy gwarantują komfort wypoczynku. Wygodne oparcie zachęca do relaksu. Projektantka postawiła na funkcjonalność i wygodę.
Zarówno sofa, jak i fotel mogą być obite w tkaninie w każdym kolorów, które są dostępne w kolekcji tkanin Perception firmy ITALVELLUTI. Szczególnie ucieszy to tych, którzy podążają za najnowszymi trendami, bo pośród gamy znajdują się odcienie błękitu, fioletu, musztardowej żółci czy pożądanej w sezonie wiosna/lato 2012 pomarańczy.
Do obicia wykorzystano 2 warianty tkanin: Neptun i Labirynt. Są to tkaniny wyjątkowe ze względu na swoją trójwymiarową fakturę, uzyskaną dzięki przeszyciom. Obydwie nabierają charakteru dzięki powstałym w ten sposób fakturowym wzorom. Miła w dotyku mikrofibrowa tkanina zyskuje w ten sposób dodatkowy wizualny walor.
To, czym firma ITALVELLUTI wyróżnia się spośród innych producentów tkanin jest wykorzystywany przez nią szeroko w najnowszych kolekcjach tkanin, chroniący przed wszelkimi zabrudzeniami – „Zero Spot system”. Zapewnia on zarówno odporność materiału na wszelkie wilgotne i suche plamy, jak i  łatwość w usuwaniu zabrudzeń.
Połączenie MAFUF HM Design z obiciem Perception ITALVELLUTI zadowoli każdego. Jest idealna zarówno do małych mieszkań, jak i dużych przestrzeni, które potrzebują zacisznego wypoczynkowego zakątka. Prostota kształtu oraz nowatorskie obicie, które są dla siebie idealnym dopełnieniem, to coś, wobec czego nikt nie przejdzie obojętnie.

zdjęcia www.italvelluti.pl

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.