Strona główna » Kolorowe sofy Mafuf

Kolorowe sofy Mafuf

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sofa Mafuf HM Design ma prostotą formę, a jej największym walorem są kolorowe tkaniny obiciowe ITALVELLUTI z kolekcji Perception.

Kolekcja MAFUF, której projektantką jest Anna Szuflicka to meble wypoczynkowe składające się m.in. z dwu- i trzyosobowej sofy oraz fotela. Prostota formy oraz regularność kształtów powoduje, że sofy idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Sofy gwarantują komfort wypoczynku. Wygodne oparcie zachęca do relaksu. Projektantka postawiła na funkcjonalność i wygodę.
Zarówno sofa, jak i fotel mogą być obite w tkaninie w każdym kolorów, które są dostępne w kolekcji tkanin Perception firmy ITALVELLUTI. Szczególnie ucieszy to tych, którzy podążają za najnowszymi trendami, bo pośród gamy znajdują się odcienie błękitu, fioletu, musztardowej żółci czy pożądanej w sezonie wiosna/lato 2012 pomarańczy.
Do obicia wykorzystano 2 warianty tkanin: Neptun i Labirynt. Są to tkaniny wyjątkowe ze względu na swoją trójwymiarową fakturę, uzyskaną dzięki przeszyciom. Obydwie nabierają charakteru dzięki powstałym w ten sposób fakturowym wzorom. Miła w dotyku mikrofibrowa tkanina zyskuje w ten sposób dodatkowy wizualny walor.
To, czym firma ITALVELLUTI wyróżnia się spośród innych producentów tkanin jest wykorzystywany przez nią szeroko w najnowszych kolekcjach tkanin, chroniący przed wszelkimi zabrudzeniami – „Zero Spot system”. Zapewnia on zarówno odporność materiału na wszelkie wilgotne i suche plamy, jak i łatwość w usuwaniu zabrudzeń.
Połączenie MAFUF HM Design z obiciem Perception ITALVELLUTI zadowoli każdego. Jest idealna zarówno do małych mieszkań, jak i dużych przestrzeni, które potrzebują zacisznego wypoczynkowego zakątka. Prostota kształtu oraz nowatorskie obicie, które są dla siebie idealnym dopełnieniem, to coś, wobec czego nikt nie przejdzie obojętnie.

zdjęcia www.italvelluti.pl

  Jak we własnej skórze...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.